Кухненските мивки

  • 33 288
  • 61
До сега всички кухненски мивки, които съм ползвала са били от стомана. Предимствата и недостатъците са ясни.
Ще ми се да науча повече за гранитните мивки, които са с различни цветове.
Ако има мами, които ползват такива мивки, бихте ли споделили своите впечатления?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм фен на гранитогресните мивки. Поръчах си такава за новата кухня. Не остават следи от пръски на водата /много ми е грозно като видя следи от варовик/, обикновено са по-дълбоки и могат цветово да се вържат с плота на кухнята.
Виж целия пост
# 2
Недостатъцита са ,че се надраскват и след време драскотинките потъмняват(колкото и да ги лъска човек).Освен това има опасност след изтърване на тежък предмет да се отчупи парченце.Само това се сещам ,като недостатък.Иначе са много по-добре стилово издържани и дълбоки.Аз също не харесвам алпаката заради следите от варовик.
Виж целия пост
# 3
А каква цена са тези мивки  Thinking
Виж целия пост
# 4
Много съм доволна -от три години я ползвам.Цената беше 120 лева.
Виж целия пост
# 5
Ами от поне две години съм с такава мивка за сега проблем нямам  Praynig по принцип са по красиви и могат да се вържат, както някой каза преди мен с цвета на кухнята, има с различна големина на корито както и с допълнителен плот отстрани/ама какво обяснение/  Peace  За цена не се сещам , но беше над сто лева.
Виж целия пост
# 6
Аз съм фен на гранитогресните мивки. Поръчах си такава за новата кухня. Не остават следи от пръски на водата /много ми е грозно като видя следи от варовик/, обикновено са по-дълбоки и могат цветово да се вържат с плота на кухнята.
Да не говориш за гранитните?Защото моята е такава,а за гранитогресни не бях чувала.Устойчива е на рязане и на удар.С малко и голямо корито е и с отцедник.
Виж целия пост
# 7
Някой може ли да пусне снимка на това нещо. Аз май до сега не сьм виждала такава мивка ,пьк ми стана интересно.
Виж целия пост
# 8
Например:
http://www.casa2000.dir.bg/images/Mivki/1156.gif
или
http://www.casa2000.dir.bg/images/Mivki/1159.gif

Цветове:
http://www.casa2000.dir.bg/images/Mivki/cwetowe.gif
Виж целия пост
# 9
[Да не говориш за гранитните?Защото моята е такава,а за гранитогресни не бях чувала.Устойчива е на рязане и на удар.С малко и голямо корито е и с отцедник.

Да, за същите.
Виж целия пост
# 10
Blanco са едни от най-добрите мивки, които се внасят в България. Ето сайта им. Наистина, поддръжката им е много лесна.
Виж целия пост
# 11

ммм много благодаря. Харесват ми. И на мен ми предстои да правя кухня. А някой да знае как вьрвят цените на индивидуалните  проекти за кухня?
Виж целия пост
# 12
   Ами какво да ти кажа.Аз също се насочих към такава, но приятелката ми , която е дизайнерка в мебелна къща ме разубеди, защото се чупели. А де, а така ми харесват.Много ме е яд!!!
Виж целия пост
# 13
Майка ми и една приятекла са с такива съответно от 4 и 5 години, засега са здрави и изглеждат много добре. Аз от тях се навих за такава мивка.
Виж целия пост
# 14
Топва са най добрите мивки, особено за варовитата вода във Варна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия