Опасни ли са трихомоните за бебето?

  • 469
  • 3
Здравейте мами:)
Искам да ви питам дали трихомоните по време на бременност са опасни за бебето и дали ако се лекуват през това време ще му се навреди по някакъв начин? Ако до раждането не се изчистят напълно, дали ще заразят детето и какво може да му стане? Предварително ви благодаря:)
Виж целия пост
# 1
При бременност не е желателно да се ползват вагинални лекарства, а след 4 или 5 месец само по предписание на доктора. Най - лошото е, че не се повтаря лечението докато си бременна, а гъбите или трихомоните не изчезват...Дано не навредят.  newsm78 Но е възможно да окажат влияние например на зрението на детенцето. Тук някъде така бях чела.
Виж целия пост
# 2
Лекуват се задължително, но само по лекарско предписание от наблюдаващия бременността гинеколог. При мен ги лекуваха с глобули вагинално и непосредствено преди раждането пак ме провериха за всеки случай. На моя приятелка бебка се беше нагълтала със заразени околоплодни води от това и беше в болницата около 2 месеца след раждането. Не се притеснявай да говориш за това с лекаря, появяват се при почти всички бременни, защото се променя средата във влагалището и предразполага за развитието им.  bouquet
Леко раждане!
Виж целия пост
# 3
всякакви гъби и бактерии трябва да се лекуват, но задължително при добър лекар. Лечението се провежда след 4 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия