Keranove или Elseve?

  • 7 818
  • 45

Анкета

Кой е по-добър?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 26 сеп 2006, 16:25

Не мога да реша кой от двата шампона /+балсама/ да си взема.  newsm78
Дали Keranove или розовия Elseve?
Не съм ползвала нито един от двата. Косата ми е нормална към суха.
Виж целия пост
# 1
Розовия Елсев. Peace
А пък за по сигурно първо единият после другият. Wink
Виж целия пост
# 2
Специално розовият Елсев не съм ползвала,ползвала съм други.Керанов ми харесват доста повече от Елсев.
Виж целия пост
# 3
Трябва да пробваш и така ще разбереш WinkАз пък съм доволна от продуктите на Елсев, а не от тези на Керанов Confused
Виж целия пост
# 4
Пробвала съм и двата вида, от Keranove съм по-доволна, но общо взето и двата са добри  Peace
Виж целия пост
# 5
Of dobre 4e ima pove4e glasove za keranove-mnogo iskam da si gi vzema i 4estno kazano vapreki 4e ne sam polzvala nito 1 ot 2-ta mislq 4e keranove sa po-dobri.sega sam s klorane i posle zadaljitelno minavam na keranove!!!
Виж целия пост
# 6
От Loreal розовия аз не съм доволна. И от маската розовата. На Keranove съм ползвала по препоръка на мн. добър фризьор шампоана за обем и съм очарована.
Виж целия пост
# 7
Розовия Елсев. Peace
А пък за по сигурно първо единият после другият. Wink

Купих си маската на розовият Елсев. Страшна е! Косата ми стана страшно мека  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
С две ръце съм за Керанов PeaceМежду другото го редувам с Елсев,но определено Керанов ми харесва много повече.
Виж целия пост
# 9
Не съм ползвала Keranove, но от розовия Elseve съм доволна.
Виж целия пост
# 10
Имам и двата в момента в къщи. Честно казано май зависи от вида на косата. Аз съм с нормална коса и розозвия Елсев ми действа много добре. Виб този на keranove който имам е, как се казваше не кремообразен, ами бял, прозрачен. Изсушава ми адски косата, не мога да кажа даже че съм малко доволна.
Виж целия пост
# 11
И аз съм за Elseve
Виж целия пост
# 12
Аааа, резултата е равен  ooooh! Как да си избера?  newsm12
Явно ще се ориентирам по миризмата  Laughing
Виж целия пост
# 13
Елсев, страшно съм доволна/ползвам  шампоана и маската/ Peace
Виж целия пост
# 14
И двата ги ползвам в момента Joy Редувам ги. Но определено Елсев ми действа много по-добре, още повече че ползвам и маската.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия