Относно темите за Daum-exol опитах - ДЕЙСТВА УСПЯХМЕ

  • 1 017
  • 7
Имах голям проблем с дъщеря ми - почти на 2 год. а навика беше постоянен не го изпускаше - и то скука и за успокояване и за заспиване. УЖАС
Хо за около 7-10дена се отказа. Не мойех да повярвам.
Наистина действа - както казват по рекламите.
Аз и обяснявах че това е лак и и беше много интересно. Постарах се да не разбере, че от него и горчи, за да не ми откаже да и го мажа. Даже и беше кеф да и мажа пръстчето и сама ме потсещаше.
В този период все и обяснявах, че като си лапа пръста бубите ще и влезат и ще и горчи. И помогна.
Знам че има много теми по тъози въпрос и майките много се терзаят. За това пуснах тази тема да ви дам кураж да опитате. Знам, че при някои неработи, но поне не пречи да опитате. Облекчението когато детето остави този лош навик е страхотно.
Успех и на вас!
Виж целия пост
# 1
Поздравления!  Hug  Grinning
и при нас действа, но през деня, вече 3-ти месец мажем  newsm78
за през нощта е проблема .....  Sad
Виж целия пост
# 2
Моля да ме извините Embarassed

Какво е това?От къде се купува и колко пари4ки е?

Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 3
Препарат, с който се намазва пръсчето (НЕ САМО НОКЪТА) и тъй като много горчи на детео му става неприятно да си лапа пръстчето. Помага и при гризане на нокти - тогава е достатъчно да намажете само ноктите.
Аз го купих за десет лв и няколко стотинки - непомня колко точно, но сигурно има и по-евтини аптеки.
Успех и на вас.
Виж целия пост
# 4
Извинявам се ако въпроса не е много на място, но все пак да попитам. С този препарат може ли да се намаже бибата?
Виж целия пост
# 5
Това за бибата и мен ме интересува, че на 2г. и 5 мес. още си я носим  Embarassed.
Виж целия пост
# 6
Звучи ми много логично и невиждам причина да неможе. Опиайте и споделете. Успех.
Виж целия пост
# 7
Това за бибата и мен ме интересува, че на 2г. и 5 мес. още си я носим  Embarassed.


моя позната, от юнските мами, с това си отказа синчето от бибата, значи действа, аз също трябва да купя, че и ние все още сме с нея Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия