Давате ли съвети?

  • 1 373
  • 21
Брата на мъжа ми случайно се запознал с една много досадна и пробивна дама и тъй като е в развод изкарал една нощ с нея.Уж за една нощ(според него) ,но започнали едни телефонни обаждания,по 10-20 SMS на ден колко много се обичали ,как били един за друг,колко бил страхотен секса.Дамата всъщност е от малък провинциялен град,леко грозновата,омъжена на всичкото отгоре и според мъжа ми (а и на повечето ни познати) изобщо не е за него.Господин-брата е доста добре устроен в София(добра партия е).Отначало всички се забавлявахме с тази история,той ни разказваше някой неща,че бил с нея само временно и т.н.,Докато не стана ясно че момата напуснала работа и се нанесла при него,а той постепенно започна да ни се обажда все по-рядко.Не разбрахме как го излъга накрая,може и да е забременяла(то май това и беше целта).
Въпроса е дали имаме право да се месим или живота си е негов-да прави каквото реши?
Виж целия пост
# 1
Аз на това му викам любов  Grinning не бих се месила, ако го направите, ще излезете лошите, освен, ако нямате нещо конкретно и фрапиращо с/у нея и тогава пак не е сигурно как ще го приеме брат му ...
Виж целия пост
# 2
Bih si izkazala mnenieto no re6enieto si e izcqlo negovo Confused
Виж целия пост
# 3
Да, ако ми поискат и само на близки хора, а в твоята ситуация не знам, може мъжът ти да даде братски съвет, но ти не се бъркай.
Виж целия пост
# 4
Аз не бих им се бъркала  Naughty!  А съвети давам само ако ми поискат Mr. Green!
Виж целия пост
# 5
На брат ми бих дала съвет даже и да не го иска.
В сиуация на влюбеност обаче нали знаеш,че хората не са най-разумни да не кажа ,че изобщо не са трезвомислещи.
Дори и грозновата и от малък град ако го прави щастлив едва ли другото е важно.
Той я е поканил да се нанесе-едва ли го  е направила насила.
Ако сте близки подпитайте и поговорете.
Виж целия пост
# 6
Не бих се намесила.Просто няма смисъл,срещала съм такъв тип жени.Те са невероятни и винаги успяват.Бившата ми шефка беше такава.Направила си беше списък на "подходящи" мъже-собственици на хотелчета,българи живеещи в чужбина,чужденци. ShockedКазваше-"много важно как изглежда,важното е да ме гледа добре".Даже не говореше чужд език,една нейна приятека и превеждаше за чужденците,ходи чак до Австралия.Ииии накрая успя.Сестра и беше същата,забременя от бащата на една моя приятелка,какво ли не направи за да го разведе. ooooh!
Леле имам момченце,дано не го нацели някакво такова чудо.Няма спасение от такава.
Виж целия пост
# 7
В този случай бих се намесила! Все пак близките хора са за това, за да си казват истината в очите и какво мислят без заобикалки.
Виж целия пост
# 8
Аз не бих им се бъркала  Naughty!  А съвети давам само ако ми поискат Mr. Green!
Peace
Виж целия пост
# 9
Ако ми поискат съвет - давам, ако ли не - си мълча! Peace


П.С. Изключение прави малката ми сестричка - чувствам я като мое дете (че и повече) и непрекъснато гледам да съм в час с нея и живота й, бъркам й се много ...  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Сама каза - живота си е негов. А между двама им място за "трети" човек няма - каквото си направят, това ще е- поне ще знаят, че сами са си го направили и няма да излезете вие виновни след това - говоря по принцип. Т.е. ако иска съвет - давай, но сами да се поставяте в това положение  Naughty
Виж целия пост
# 11
В такива отношения е по-хубаво да не се меси човек Naughty Те си знаят защо са заедно.
Виж целия пост
# 12
 Аз обичам да давам съвети(на близки разбира се, иначе не смея), но напоследък мъжът ми ме "спъва" и  не ми дава. Той е на принципа -  на всеки животът си е негов и да прави каквото иска. Съвет само ако ти поискат и сигурно е прав, ама са ми редки зъбите и от време на време се отпускам и ако той е наоколо после ми чете конско.
 Сега така ме сърби езика да посъветвам нещо на сестра ми, но ще си замълча.

Във вашият случай каквото и да кажеш ти ще си кривата затова по-добре недей. Още повече той сега е в развод, по-уязвим и т.н.
Виж целия пост
# 13
Ако беше мой брат може и да кажа какво мисля, ако ме попита, но за брата на моят мъж - НИКОГА.
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за коментарите.Аз лично в този случай никога не бих си дала мнението,става въпрос за мъжа ми и свекърва ми.Те още от самото начало му казаха ,че не я харесват(начина и на държание и постоянното и досаждане).Господинът тогава се съгласи с тях и заяви че не е нищо сериозно.Сега мъжа ми беше решил да говори по-сериозно с него,но аз го спрях с аргумента ,че ако наистина е бременна и връзката им е станала сериозна  и евентуално се сродиме с нея ще трябва да си я "харесваме"(че наше лошо няма) Laughing
Според мен разговора ще влоши отношенията в семейството ни и без друго имам чувството,че тя го дистанцира от нас.Явно усеща,че не я харесваме.
Пуснах темата защото се притесних дали аз не греша като съветвам мъжа си да изчака с намесата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия