Къса коса

  • 8 029
  • 65
Има ли мами с къси коси? Аз много харесвам - Холи Бери, Мег Райън с разрошената прическа. Но мъжете май не харесват.
Виж целия пост
# 1
Аз харесвам късите коси, но на мен ми стърчат ушите Close Laughing, та по тази причина не мога да имам къса коса.Просто не се харесвам.
Виж целия пост
# 2
 Понякога ми харесват късите прически. Също така са по-лесни за поддръжка. Понякога се изкушавам, но никога не съм била с много къса коса.
Виж целия пост
# 3
Аз харесвам късите коси, но на мен ми стърчат ушите Close Laughing, та по тази причина не мога да имам къса коса.Просто не се харесвам.

При мен проблемът е абсолютно същият.
Виж целия пост
# 4
До 5-6 клас баща ми все ме водеше да ме подстригват късо,като момче Close,казваше че така ми било отивало.Аз все плачех и му абеснявах,че не съм момче за да ходя с къса коса,ама той не.От тогава ненавиждам късата коса и се зарекох никога да не се подстригвам повече от 2 пръста.Иначе наистина има жени на които много им отива и ми харесват,като изброените от теб например,но аз-никога. Mr. Green
  А ти защо питаш,да не обмисляш да смениш прическата? Party
Виж целия пост
# 5
Въх, не пророкувай, че не знам кога ще ме хванат бесните. Била съм с много къса коса. Последният път изненадах гаджето. Той каза Мда, хубаво ти е. След няк. месеца трябваше да замине за дълго. И ми каза на изпроводяк Моля те, не се постригвай, докато ме няма. Embarassed
Виж целия пост
# 6
Като малка винаги ме подстригваха късо, а аз си мечтаех за дълга коса... Е постигнах го. Харесвам късите коси, но мисля, че на мен не би  ми отивало newsm78
Виж целия пост
# 7
И аз харесвам късите коси , но не на всеки му отива. Аз лично се харесвам повече с дълга , макар че съм пробвала с къса, но не ми отива. Peace
Виж целия пост
# 8
Харесвам жени с къси коси но с моите 5 косъма просто ще съм като smile3511
Виж целия пост
# 9
Никога не съм си правила този експеримент да съм с къса коса. От малка все съм била с дълга. Сега ми е до раменете и имам чувството, че ми е много къса.
Виж целия пост
# 10
Допреди да родя имах дълга коса, обаче през време на бремеността ме изнерви и едвам изчаках да родя за да я подстрижа. Вече 2 и повече години съм с къса коса тип Холи Бери. Лесно се поддържа с малко вакса и никакъв гребен само с пръсти сутрин. Много съм доволна, някъде четох, че късата коса подмладява......... Peace
Виж целия пост
# 11
Аз харесвам късите коси, но на мен ми стърчат ушите Close Laughing, та по тази причина не мога да имам къса коса.Просто не се харесвам.
И мойте стърчат, а цял живот исках да съм с къса коса, престраших се преди няколко години, и смея да твърдя, че ми стоеше много добре/с подходящо оформяне на косата ушите не си личат много/, сега ми е дълга, но смятам по някое време/като заслабна/пак да се острижа Laughing
Виж целия пост
# 12
И аз много харесвам дълги коси,но цял живот съм с къса коса,точно защото генетично косата ми е много рядка и тънка.Опитвала съм да я пусна малко по-дълга,но стават някакви клечки,ужас....Проблема при мен е по-скоро с годините да запазя и без това оскъдното малко косица на главата ми...Харесвам къси коси,но като никога не съм имала,и ми се иска понякога да имам и аз.Но и късата прическа за да седи добре трябва да се полагат грижи.Прорастне ли малко и прилича на нищо..
Виж целия пост
# 13
Дългата коса си е друго нещо. Crazy  Иначе Мег Райън е много готина с рошавата прическа, но и това си изисква време и майсторлък ( и си я представи сутрин без сешоар Laughing) .  . newsm78
Виж целия пост
# 14
За мен дългата коса си е класическа женственост, затова не бих я заменила с къса. Но признавам, че има жени, които и с къса коса изглеждат зашеметяващо женствени. Аз обаче не съм от тях! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия