Къде в София официални обувки за кума?

  • 2 081
  • 14
Мили мами,

Моля ви дайте съвет. На 16 ще съм кума и ми е огромен проблем да намеря обувки ( съответно и чанта). Трябват ми официални сандали или обувки - сребро или бордо. Оказа се, че навсякъде има само есенни модели. Имате ли идея къде мога да намеря нещо? Днес обиколих Графа, решила съм и до Витошка да отида. Но по Графа нямаше абсолютно нищо... Отчаяла съм се, защото нямам време!!!
Виж целия пост
# 1
Тези са от един интернет магазин http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/9083.html Можеш да си поръчаш от сайта им.
Виж целия пост
# 2
Тези са от един интернет магазин http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/9083.html Можеш да си поръчаш от сайта им.

А ти поръчвала ли си? И какво става , ако не уцелиш номера newsm78
Виж целия пост
# 3
Не съм поръчвала но в сайта им пише че могат да се заменят, в случаи че не ти стават обувките smile3503
Виж целия пост
# 4
Ако все още е останало нещо - виж в Крикет на Витошка до магазина на Саламандер, Hush Puppies  в Мола, на Солунска в Adam's, на Славейков, до магазина на Seven Seconds!
И на мен ми се наложи да търся по-официални обувки и открих в Hush Puppies, но беше малко трудно с номерата. Успех  Peace
Виж целия пост
# 5
На Солунска, на Пиротска - има не толкова скъпи обувки, ама то зависи и какво точно търсиш и за какви пари?? newsm78 newsm78 newsm78
Аз не съм фенка на обувки тип - за едно обуване ( за даден повод), гледам да са хем за дадения случай, хем и после да мога да ги обуя по даден повод.
Виж целия пост
# 6
По алабин има поне 4-5 магазина за обувки.Защо не погледнеш и там?
Виж целия пост
# 7
виж какво има тук, дадени са и цените.

http://www.obuvki-bg.com/index.php?
Виж целия пост
# 8
В Леонардус в Сити Центъра имаше мноооооооооого също така и в Тенденз в подлеза на НДК ,аз също съм кума на 30 септември.
Виж целия пост
# 9
Момичета, мнооооооого ви благодаря на всички!!!  newsm51 newsm51 newsm51

Vadjra, на теб специално Simple Smile Купих си сандали точно от Adam's на Солунска! Но голям зор беше - бях обиколила всички гореизброени, но на повечето места или почти нямаше летни модели или нямаше номер, или бяха безумно скъпи.

Сега ми остава чанта - трябва ми мъничка, съвсем дискретна чанта, пак трябва да е сребърна. Роклята е тъмно червено, почти бордо, цялата със сребърни камъчета, с дълбоко деколте, тънки презрамки и гол гръб. Имам една, но те е малко големичка и изпъква на фона на роклята. Я кажете - задължително ли е на церемонията в ритуалната и църквата да съм с чанта? Лош етикет или лош вкус ще е, ако я оставя в колата или на някой, за да не търся тепърва нова чанта?

Трябва ми и бижу за врата - дайте идея и за това, какъв тип, откъде? Както и за шал - роклята е доста лятна, а по прогнпози времето ще се захлажда...

И последно въпросче - след като роклята е с почти гол гръб, задължително ли трябва да съм с кок или вдигната коса?

Още веднъж - МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!!!!
Виж целия пост
# 10
   Фабиани - ул Граф Игнатиев...страшни са
Виж целия пост
# 11
Аз съм на сватба на 22ри и поради липса на чанта, която да съответства на обувките ми (за които изхарчих целия бюджет) смятам да отида без чанта. Не мисля, че някой ще забележи, а и щом ще си кума никой няма да очаква да носиш чанта.
Виж целия пост
# 12
Tea_  за малка чанта тип портомоне и за бижу към роклята ти препоръчвам Contessa на Солунска / между Ботев и Витошка /. Но най-добре отиди с роклята и обувките. цените са прилични, а консултациите от продавачките не са за изпускане.

После да покажеш снимки  Peace
Виж целия пост
# 13
Vadjra, супер си Simple Smile))))))))) В Контеса си намерих всичко!!!

МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ  newsm51
Виж целия пост
# 14
Радвам се, че съм ти помогнала  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия