Дайте съвет

  • 2 505
  • 20
Момичета надявам се някой да ми каже сега какво да направя.
 Praynig Praynig Praynig Praynig
Прибрах се от расходка с детето, момче , на 7 месеца, пацата му е червена, като я дръпна излиза нещо бяло като бяло течение, детето не ми дава да пипам там. Сега е късно за докторката. Какво е това? Може ли да помогна на детенцето сега с нещо. Не сме забелвали при доктор пацата. Само като го мия я чистя.
Моля, кажете какво да направя сега, в паника съм Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Едва ли някой от разтояние ще може да каже какво е. Може да се правят само предположения. Добре е да се консултираш с лекар, а да не разчиташ на това кой какво ще каже. Диагнози много, лекове много. Лекарят ще каже най добре.
Успех. Всичко да е наред!
Виж целия пост
# 2
докато отидеш на лекар му свари тетра/смрадлика/и му измий или натопи пишката
Виж целия пост
# 3
докато отидеш на лекар му свари тетра/смрадлика/и му измий или натопи пишката
Благодаря, отивам да варя веднага Hug Hug
а утре съм на лекар
Виж целия пост
# 4
Направи компрес с риванол.Може и със смрадлика.Ако много го боли в Пирогов има денонощно детски хирург, заведи го да го видят.
Виж целия пост
# 5
И после кажи какво са ви казали лекарите
Виж целия пост
# 6
Направи компрес с риванол.Може и със смрадлика.Ако много го боли в Пирогов има денонощно детски хирург, заведи го да го видят.
Благодаря ти компрес с риванол е помогнал:) Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Не съм видяла по-рано темата, но в Пирогов - кърмаческо отделение помагат при такива случаи.
Виж целия пост
# 8
Не съм видяла по-рано темата, но в Пирогов - кърмаческо отделение помагат при такива случаи.
Аз също смятам, че това е най-удачно. Сега обаче вече е късно и прецени дали можете да изчакате до утре. Задължително обаче утре на лекар.
Виж целия пост
# 9
Те имат дежурни - зависи как е детето
Виж целия пост
# 10
Какво стана с малкия,всичко наред ли е?
Виж целия пост
# 11
Какво стана с малкия,всичко наред ли е?
мили мами!
благодаря Ви за съветите ви:))
бебока се оправи на следващият ден , правих му компреси, постояно го мих и чистих, често сменях памперсите.
сега е добре, само дето му е червено дъто newsm78 newsm78 няма причина newsm78
мажа го с кремче, дано да се оправи и това newsm78
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 12
Направи компрес с риванол.Може и със смрадлика.Ако много го боли в Пирогов има денонощно детски хирург, заведи го да го видят.
  Компресите дори и да не помогнат, поне няма да му навредят!  Hug
Виж целия пост
# 13
Като го къпете слагайте във водата шепа сол толкова колкото да я направите солена като сълза
Виж целия пост
# 14
Като го къпете слагайте във водата шепа сол толкова колкото да я направите солена като сълза

Хей, мамче чуваш ли се -сол?!?!?!? Сол в водата не се слага, когато кожата е спокойна камо ли като е с обрив!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия