Кисти на гърдите - моля споделете!

  • 1 532
  • 2
Здравейте!
Имам проблем ,който искам да споделя с вас. Родих преди два месеца и половина, но непосредствено след това развих мастит на едната гърда и се наложи след изтърпени мъки да ме цепнат. Мислих си , че проблемът вече ми е решен, но уви Thinking Преди два дни при преглед ми откриха и на двете гърди - кисти, може би в образувани в следствие на хапчето-Бромкрептин, за спиране на кърмата. Много съм разстроена, въпреки че ходих на мамолог, който ще ми направи изследване на течността в бучката в едната гърда, и общо взето ме успокои, но нали все пак и това му е работата Cry
Та просто исках да попитам дали някоя от вас е минала през моя път,да знам какво ме чака, тя как се чувства сега, и така просто исках да ви споделя, защото мисля, че ще срешна разбиране1
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
месец след като спрях да кърмя отидох на преглед и имах киста в едната гърда. докторът каза, че може би е хормонално и няма да предприемем лечение докато не изчакаме 3 месеца. аз обаче се замотах и отидох след 6 месеца. от кистата нямаше и следа. пожелавам ти същото!
успех!
Виж целия пост
# 2
3 месеца след като спрях да кърмя, отидох на мамолог и ми откри такава киста с размер 1 см.
Изписа ми едно гелче - Прогестогел, мазах се с него 2 месеца и кистата изчезна.
Докторът ми обясни, че това са нормални образувания вследствие кърменето и изчезват с времето. Просто трябва да следиш да не нараства.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия