За промивките с тетра?

  • 5 957
  • 15
Какво мислите за вътрешните промивки с тетра? /имам предвид при гинекологични проблеми  Rolling Eyes/
Правите ли си такива и наистина ли помагат?
Ползвала съм тетрата при зъбобол и наистина имаше полза.
Една лекарка наскоро отново ми ги препоръча. Та се чудех ...
Виж целия пост
# 1
Аз съм си правила и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
да -помагат.зависи все пак какъв е проблемът
Виж целия пост
# 3
 newsm10 доста често препоръчват промивките с тетра
Виж целия пост
# 4
Извинявайте за некомпетентността ми,но какво е ТЕТРА? Embarassed
Виж целия пост
# 5
Извинявайте за некомпетентността ми,но какво е ТЕТРА? Embarassed
Смрадлика Peace
Виж целия пост
# 6
Помага много . Peace
Виж целия пост
# 7
Зависи какъв ти е проблема! При раждането , например, ако имаш шефове, препоръчват за по-бързо възстановяване, но моя приятелка акушерка, ми каза да ползвам само спрей- Бивацин, ако не се лъжа се казваше или нещо подобно, и с него ми бе по-комфортно, защото иначе много мирише и е неприятно, поне на мене!
Виж целия пост
# 8
Ами, всъщност имам някакво зачервяване и леко течение. И докато ми станат готови резултатите от цитонамазката, ми казаха да си правя такива промивки. Не вредяли така или иначе.

а, да питам и нещо друго - след като се измиете с чая от тетра, след това изплаквате нали  Embarassed
Това го пропуснах да попитам лекарката Blush
Виж целия пост
# 9
Не е желателно да се правят често промивки. Така се измива и полезната флора.
Тези с тетра помагат, но временно. А пък най-вече зависи какъв е проблема!
Виж целия пост
# 10
Колкото и добри лични отзиви да имам от тетрата, не бих правила вътрешни промивки с нея  Stop Както и с нищо друго, без да се знае точно какъв е проблемът. Peace
Виж целия пост
# 11
Много съм доволна. Когато сина ми беше бебе и много му се подсичаше дупето само с тетра съм го управяла бързо.Така че действай.
Виж целия пост
# 12
 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
на мен са ми изписжали и тантум роза Peace
Виж целия пост
# 14
Още веднъж се извинявам за некомпетентността ми за тетрата/Смрадликата/ EmbarassedДобре,че ми казахте какво е,за да не се изложа пак някъде.Но наистина е много ефикасна за промивки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия