Моля,за помощ!

  • 2 713
  • 47
Има ли жени,чиито мъже са пожарникари?Но да са от София.Много еспешно,Моля помогнете!!
Виж целия пост
# 1
Май във чата имаше един, срещала съм го там. Фире му беше ника. Защо тоя зор по нощите?
Виж целия пост
# 2
Защо тоя зор по нощите?
И аз това се зачудих, да няма някой пожар за гасене Joy.
Виж целия пост
# 3
Защо тоя зор по нощите?
И аз това се зачудих, да няма някой пожар за гасене Joy.
Кажи за какво иде реч?  newsm78
Виж целия пост
# 4
НЕ е пожар,слава богу!Нуждая се от стълба ,доста дълга пожарникарска,за сваляне на нашата котка.Децата плачат,настъпва ужасссссс.През половин час ходим и нищо ЧЕРЕН ЧЕТВЪРТЪК.Пред блока  е и се чува,.МНого е жално мяукането.,а тя е изтощена ,от глад от студАКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМАГА!ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРИМ!
Виж целия пост
# 5
Къде в София си???  newsm78
Виж целия пост
# 6
В ЛОзенец ,срещу СИТи център
Виж целия пост
# 7
 newsm78 Много си ми далеч...   Sick Успех!
Виж целия пост
# 8
А zаЩо не се обадите направо в пожарната? То така докато намерите мама с мъж пожарникар... а и дори да намерите тя колата със стълбата няма да е негова собственост, че да тръгне веднага с нея...
А котето къде се е качило? На дърво ли?
Виж целия пост
# 9
А zаЩо не се обадите направо в пожарната? То така докато намерите мама с мъж пожарникар... а и дори да намерите тя колата със стълбата няма да е негова собственост, че да тръгне веднага с нея...


Много ясно... Той да не си я държи под леглото тази стълба  Crazy
Виж целия пост
# 10
Опитах ,но беше безуспешно,ние живеем в БГ,
Виж целия пост
# 11
Това беше първото място,на което се обадих,но нищо.
Виж целия пост
# 12
Дървото,на което се е покатерила е много високо.
Виж целия пост
# 13
Обади се на кабеларката или на интернет доставчика си - ако имат денонощен съпорт. Те имат дълги стълби по 5-6-метра. Е ще им платиш разбира се но те могат да ти свършат работа
Виж целия пост
# 14
Мисля, че и мъж-алпинист би свършил тази работа!!!!!!!!! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия