Посягал ли ви е съпруга ви

  • 13 467
  • 222
От няколко дни се каня да пусна тази тема и ето ,4е го направих. Та въпроса ми към вас е дали ви е посегнал или ударил съпруга ви в момент на яд . Моя уж не е от тези , но напоследък на няколко пъти се слу4ва нещо като се здрънкаме или като спорим и се разгорещим той на майтап уж ама взе да си отпуска ръката и това хи4 не ми харесва. На няколко пъти му казвам, а той казва 4е е на майтап ,и 4е го дразнело това ,4е винаги се опитвам да му отвръщам ,т.е. длъжна не му оставам. Притесняваме тпва 4е майтап -майтап ,ама вси4ко си има граници.
Виж целия пост
# 1
Не ми е посягал,но ако го направи ще има да си спомняте за мен в този форум....(сексуалното посягане брои ли се ? Mr. Green )
Виж целия пост
# 2
Заосега не, но ако се случи.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Той никога не ми е посягал, когато се караме, но аз съм му удряла шамари. Не се гордея с това. На работа съм много спокойна и си сдържам перфектно нервите при всякакви ситуации, но вкъщи, не е така.
Виж целия пост
# 4
Съмнявам се някои да си признае за такова нещо. Ама ще е супер ако между нас няма такива на които да са им посягали съпрузите. Нещо доста често маи се среща това явление напоследък - за съжаление  #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Никога не ми е посягал, а и той знае че това е едно от нещата , които не бих простила!
Виж целия пост
# 6
не, аз му посягам)))
винаги на Шега
съпругът ми е лиШен от всякаква агресивност.
не мога да си представя, да ми посегне.
Виж целия пост
# 7
НИКОГА!  thumbsup Но ако го направи  box
Виж целия пост
# 8
Преди да се омъжа за съпруга си живеех с мъж, който ме малтретираше редовно. Когато се стигна до полиция и бърза помощ, нещата излязоха на яве и се реших да го напусна (с безценната помощ на майка МУ  bouquet). След това ми трябваше повече от година да се оттърся от шока, дори не смеех да изляза сама на улицата.... Съпругът ми е подробно запознат с тази част от моя живот и е наясно, че втори път няма да търпя такова отношение. За щастие, той е изключително спокоен човек и просто не го виждам в ролята на комплексар-побойник на жени.
Виж целия пост
# 9
Бившият ми мъж ми е посягал.
Сегашният ми съпруг поне засега не е и се надявам да не се и случва.
Виж целия пост
# 10
Естествено, че не е! Иначе нямаше да ми е съпруг!
Виж целия пост
# 11
От няколко дни се каня да пусна тази тема и ето ,4е го направих. Та въпроса ми към вас е дали ви е посегнал или ударил съпруга ви в момент на яд . Моя уж не е от тези , но напоследък на няколко пъти се слу4ва нещо като се здрънкаме или като спорим и се разгорещим той на майтап уж ама взе да си отпуска ръката и това хи4 не ми харесва. На няколко пъти му казвам, а той казва 4е е на майтап ,и 4е го дразнело това ,4е винаги се опитвам да му отвръщам ,т.е. длъжна не му оставам. Притесняваме тпва 4е майтап -майтап ,ама вси4ко си има граници.

Случвало се е аз да го поступвам. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Никога! Това е едно от нещата, за които е предупреден още от преди да се оженим - удари ли ме, дори и веднъж, ще ми види гърба и до там с брака ни. Години наред живях под семейство, където мъжът раздаваше правосъдие всяка нощ и съм се зарекла никога да не допусна подобно нещо при мен (та за туй мъжът ми е предупреден от преди да се оженим).
Виж целия пост
# 13
Никога не ми е посягъл, веднъж се скарахме жестоко и само на думи му беше боя, но знам че няма да го направи. Ако случайно го направи, веднага ще го изпратя при майка му. Все пак аз съм си в къщата  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Никога
Нито на мен, нито на децата. Дори не ми повишава тон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия