Вдлъбнатина на корема на мама?

  • 1 271
  • 8
Имам някакъв спомен, че с баткото май имах нещо подобно...ама като не съм сигурна реших да се допитам до вас да ми кажете дали друг е имало подобно нещо. Корема ми се прибра много добре, чак аз не очаквах, но малко под пъпа имам вдлъбнатина с големината на портокал- т.е отгоре и отдолу корема ми виси. Не знам дали го обясних добре, но ако някой е имал такова нещо бихте ли споделили дали трябва да правя нещо специално за да изчезне?
Виж целия пост
# 1
Да не би да имаш пъпна херния, а и големината на портокал ми се вижда доста. Консултирай се с коремен хирург.
Виж целия пост
# 2
Здравей,
За съжаление не мога да ти дам отговор на въпроса ти, включвам се само, за да ти  честитя дъщеричката, да ти е жива и здрава и много послушна!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Да не би да имаш пъпна херния, а и големината на портокал ми се вижда доста. Консултирай се с коремен хирург.

Хернията не би ли трябвало да боли? newsm78 Мен нищо не ме боли...
Явно ще се обаждам на доктора. Мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Не съм имала подобно нещо newsm78 Най добре се консултирай с лекар Peace
Виж целия пост
# 5
Когато се роди дъщеря ми, бях много ентусиазирана да започна физическите упражнения възможно най-рано след раждането. За всеки сллучай се свързах с гинеколожката на 20тия ден, да я питам дали вече е ок (с нормално раждане съм), тъй като матката вече трябва да се е прибрала в малкия таз и пр... Тя ми каза, че е добре да изчакам поне до 6тата седмица, заради коремните мускули. Тогава ми обясни, че в хода на бременността, коремните мускули се "разтварят" и след раждането са необходими около 6 седмици, за да се възстановят в стария си вид - дотогава мускулните влакна са раздалечени значително. Ако се започне с физически натоварвания преди това, можело възстановяването да не протече нормално и коремът да остане увиснал.

В тази връзка си мисля, че това, което напипваш, може да е такава "пролука" между мускулните влакна. Особено ако си по-слаба и няма значително количество подкожна мазнина на корема, което да покрива мускулатурата, това лесно ще се напипва.

Поне на мен на такова ми прилича. Аз не се сетих да си поопипам корема, тогава хич не ми беше до това  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Тандуури,не се включвам по темата,исках да ти честитя дъщеричката,жива и здрава да ви е и тя и батко Калин!!!
Виж целия пост
# 7

Хернията не би ли трябвало да боли? newsm78 Мен нищо не ме боли...

Не не боли, аз има херния, но над пъпа, отвори се повечко след бремнността, даже ще трябва да ходя да ме клъцнат и да я залепят Sadта обади се за всеки случай - не пречи.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви много момичета, аз си записах час за лекар вече, дано не е нищо сериозно.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия