Пенесто ако при кърмаче?

  • 954
  • 1
Помагайте, че докито е в отпуск и не мога да се свържа... Едва ли е много сериозно, ама все пак... От една седмица ака веднъж на ден-два пенеста каша, пълна цялата с мехурчета, и пръцка редовно като оръдейна стрелба. Иначе няма разстройство, дори пропуска по ден което преди не е правила и много се мъчи милата. Така не е било и в най-зверските колики, а е вече на 5 мес. и стомаха и беше спокоен преди. Първите дни беше пяна и зелено, сега си стана постепенно жълто, намаля пяната и хоп - пак се запени... Значи явно това са някакви страшни газове, но от какво?

Само на кърма е, незахранена, аз съм на стриктна диета, не съм си сменила начина на хранене, не си е сменила тя честотата и времето на сучене, нищо видимо не се е променило освен това... Настинка ли е? Нещо общо с предстоящи зъби? Да не е признак на нещо сериозно?

Имам смътен спомен за нещо четено подоно за лактозния дисбаланс, но откъде пък сега лактозен дисбаланс на пет месеца, кърмим се както преди и всичко си беше наред.

Хелп!
Виж целия пост
# 1
Единственото, което за момента мога да те посъветвам е да даваш симетикон-съдържащи капки /Еспумизан например/. И дано е нещо безобидно и за кратко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия