почти не спи през деня освен...

  • 912
  • 15
докато яде на гърда и тогава заспива, но като я оставя на леглото и се буди. много е хитра Simple Smile

спи и по разходки от 40 мин до 1 час в количката, но това навън само...не заспива сама като я оставя в леглото й, приспиваме се на гърдаа...било типично за кърмените бебета, и при вас ли е така? и щ емине ли този период, кога ще стане по - самостоятелна...?  Embarassed
Виж целия пост
# 1
И при мойто бебе е така. Не иска биберон, не иска да заспива само и само търси гърдата за да се приспи. Ноа сега е на 1 месец, а като поотрасне какво ще правим? newsm78
Виж целия пост
# 2
В началото беше така, с тази разлика, че в количката ревеше. Сега, откакто я принудих да смуче биба, заспива сама на леглото. Аз само й давам бибата като я изпусне. Много по-лесно е. А иначе я кърмя легнала на спалнята и там си спи.
Виж целия пост
# 3
Митко и той беше така - само на цица заспиваше, а и като цяло много малко спеше. Той и все още трудно заспива сам в леглото. Докато Пламен до сега не е заспивал през деня докато суче, а като го сложа в кошарата си заспива сам. Явно всичко си зависи от детето.
Виж целия пост
# 4
Няма нищо притеснително, vaniliaice. Гърдата е не само източник на храна, а също утеха, допир с мама, по този начин бебето се чувства сигурно и т.н. Моята мома вече е почти на 8м, а доста често й се случва да се приспива на гърдата. Ти се радвай, че детето копнее за допира с теб Hug
Виж целия пост
# 5
Няма нищо притеснително, vaniliaice. Гърдата е не само източник на храна, а също утеха, допир с мама, по този начин бебето се чувства сигурно и т.н. Моята мома вече е почти на 8м, а доста често й се случва да се приспива на гърдата. Ти се радвай, че детето копнее за допира с теб Hug
И аз мисля така. Peace
Виж целия пост
# 6
И при мен е по същия начин - през деня трудно заспива, приспива се на гърда и когато я сложа в легълцето й пак се събужда и се започва отначало... Понякога, обаче и бибата върши добра работа и успява да се приспи с нея.
Виж целия пост
# 7
Моят син не е почти не е кърмен  Sad , но и той не спеше през деня ... въобще  Sick Спеше по цели нощи , но сутрин като се ококори , чак до вечерта , най - много на разходка в количката да дремне .
Когато започна да се изправя , да лази и изобщо да беснее да видиш как започна да спи ...
Виж целия пост
# 8
докато яде на гърда и тогава заспива, но като я оставя на леглото и се буди. много е хитра Simple Smile

спи и по разходки от 40 мин до 1 час в количката, но това навън само...не заспива сама като я оставя в леглото й, приспиваме се на гърдаа...било типично за кърмените бебета, и при вас ли е така? и щ емине ли този период, кога ще стане по - самостоятелна...?  Embarassed

И моята спеше само в количката (понеже след като я накърмех,ставах да си върша работата и тя веднага се будеше).Разхождала съм я по 2-3 часа в най-големите студове,само за да спи.Изкарвала съм я и на терасата-в количката Crazy
Чак на около 6м започна да спи стабилно през деня в леглото си (а е кърмена 3м,така че не мисля,че е само заради кърменето).
Виж целия пост
# 9
Ние сме същия случай...  ooooh! Мислех да пускам същата тема, защото се притеснявам, че не е нормално това - дремне на цица 15 - 20 мин и като го оставя в люлката - УАААААА! #Cussing out
Сам е заспивал точно 2 - 3 пъти  Crazy най - вече в колата /в столчето за кола.../
Явно наистина си е до детето, вярно е, че като е кърмено е някак си по - свързано с мама, гледам "кварталните" връстници - повечето не са кърмени и 1 ден, заспиват си сами в количката /ние много мразим там да стоим, хелее пък да е на едно място...  Twisted Evil/, смучат биба, абе изобщо в количките си лежат и СПЯТ! Ние само на цица/ръце/скут и т.н.
 #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 10
И моята беше така.

Не мога да те успокоя, за съжаление. Едва сега, когато съм я приучила , че денем не се суче, успява да заспи (но до мен на леглото) без сукане.

Но с детегледачката си никога не е имала проблеми - заспивала е винаги без гърда  Wink
Виж целия пост
# 11
Моят син и навън не спеше в повечето случаи. И сега е така, не спи много.  Но постепенно се научи да си заспива сам след много упражнения остави в леглото, вземи да успокоиш, остави в леглото и т.н. От края 4-тия си месец определено предпочита да спи в леглото си. Просто е свикнала да е гушната. Да опита да е самостоятелна трябва и ти да помогнеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
 Криската действа по същият начин!
Дадох биба още първата седмица - така, че когато усетя, че ме използва за успокоение - давам бибата и си заспива. До сега сама без биба заспа само веднъж!
Не бой се - съвсем в реда на нещата е бебчо да търси утеха у мама Hug
а и щом през деня не спи - значи спи цяла нощ...какво по-хубаво за мама?
Колкото повече порасват бебчетата, толкова повече часове будуват - нали трябва да опознаят света...
Виж целия пост
# 13
    Саги не е кърмен много и пак трудно заспиваше в първите месеци.....или в количката горе в нас го преспивах , или в леглото му като го  клатех (на колелца)......или с шишенце на страничка подпряно с възглавничка - изцедена кърма ако не държиш директно да кърмиш постоянно.Лесно ми беше  с  помпичката за кърма.Саги беберон не прие изобщо.Иначе ги унася , успокоява ги.....но при нас - хич....
Виж целия пост
# 14
При нас е същото и дори вече не иска да спи в креватчето си а при мен, за да си суче когато поиска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия