вагинален ехограф в Бургас - къде

  • 1 807
  • 6
Здравейте момичета!
Новата седмица за мен ще бъде много важна защото започвам стимулация с Клостилбегит. Дано да ми понесе добре и да има ефект.
А някой може ли да ми каже къде в Бургас има вагинален ехограф?
Виж целия пост
# 1
Можеш да ходиш при Калчева - 845008 е телефона и, а кабинета е до Славейковото пазарче.
Също така в клиника Света София-там от 25.12. ще имат и нова придобивка - 3D ехограф!
Късмет Stuck Out Tongue !
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, мила!
Не знаех че в "Света София" има вагинален ехограф. Дано и специалистите да са добри, защото по принцип не съм очарована от тях.
Виж целия пост
# 3
PЗдравейте момичета!
Не зная дали ще е от полза,но намерих един уеб сайт,на който са предоставени телефони на лекари от цялата страна
www.az-jenata.com   www.gynbg.com.
По-добре е модераторите да решат дали може да е в отделна тема,за да помогнем на всички с тази инфо.
Поздрави на всички!!! Grinning
Р.С.По-добре е през аз-жената -има подкатегория "Намери своя гинеколог" Laughing
Виж целия пост
# 4
Цитат на: dani66


Такъв линк е даден в темата "Полезно"
Виж целия пост
# 5
д-р Георгиев!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Полина
Също така в клиника Света София-там от 25.12. ще имат и нова придобивка - 3D ехограф!
Късмет Stuck Out Tongue !


Дали вече можем да идем да се видим 3D  Thinking
А за вагинален ехограф съм ходила в първа поликлиника /ама там няма да ида повече щото му нанизаха една гумена ръкавица и така.../. Иначе всеки месец ходя при др. Ковачева. Много е внимателна и не слага ръкавици а презерватив Simple Smile
Давам телефонния й секретар където са записани приемните й часове  81 78 29
ехографа е 20-25 лв зависи дали е със снимка или не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия