Когато Той...

  • 2 325
  • 40
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...
Виж целия пост
# 1
Когато мъжо ме прегърне очаквам да правим и други неща, какво само ще се прегръщаме като ученици.

Когато сина ми ме прегърне се чувствам сигурна и спокойна.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 2
Да , все още след 16 години.... Даже май повече от преди
Виж целия пост
# 3
За нещо много далечно от секса говоря...
Виж целия пост
# 4
 smile3521 kiss kiss dancing  Много ни е хубаво да се гушкаме  Crazy, едно такова милооооо и спокойнооооооо.
Виж целия пост
# 5
Обикновено когато ме прегръща сме в хоризонтално положение. Отпускам се на рамото му и заспивам бързо. Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Като се прегърна и ми е едно такова мило, нежно ... Чувствам се сигурно в собствените си ръце. А те прегръщат най-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Като се прегърна и ми е едно такова мило, нежно ... Чувствам се сигурно в собствените си ръце. А те прегръщат най-добре Simple Smile



 hahaha Перо ...
Виж целия пост
# 8
Касиди, в Арлекин дали не търсят млади автори?  Grinning
Виж целия пост
# 9
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...

Точно така се чувствам, много хубаво си го описала. Едно пълно спокойствие и щастие и сигурност и околният свят изчезва. А когато съм притеснена за нещо ми казва "От нищо да не те е страх" и ми минават всякакви страхове и притеснения  Hug
Виж целия пост
# 10
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до там

Абсилютно!

Моят съпруг е доказателство на клишето за силният пол! Във всякакъв смисъл...

Предлагам всички отговорили утвърдително, да скокнат и до "Да похвалим татковците".  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ей, съгражданката....Не пилей хаотично творческия си потенциал Wink
Виж целия пост
# 12
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...

Абе с тия главни букви на Той, Неговата и Вас, дали за моя става въпрос или за един друг... newsm78

Обичам да ме прегръща, но май не съм се замисляла за мира и тишината... Може би защото и без това сме си самодостатъчни и много се обичаме!
Виж целия пост
# 13
Когато Той ме прегърне се чувствам защитен.  Той е Пътят, и Истината, и Животът.  Ако Бог е с нас, кой ще е против нас?
Виж целия пост
# 14
Кой как го разбира.................
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия