марокански ресторант Анет?

  • 6 018
  • 4
Здравейте, искам да ви попитам какво ви е мнението за новия - мисля че е единствен newsm78 - марокански ресторант в София? По принцип много обичам "различна" кухня и решихме да го проверим довечера, но ми се иска и някакво мнение предварително от някой "потърпевш" Simple Smile Благодаря на всички предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
кажи къде се намира, за да пробваме
Виж целия пост
# 2
Здравейте пак, ресторанта е на Ангел Кънчев, аз вече го пробвах и ще споделя , дано съм полезна. Обстановката е много приятна, има страхотни лампи по тавана, стените са направени в марокански стил... добре е пипнато. Но... храната е адски малко като количество, наистина! Не съм очаквала да е като в китайски ресторант, но все пак.... Вкусно е, но не мога да кажа че си струва. От всичко, което поръчахме, само телешкото със сливи и ядки беше наистина оригинално, всичко останало не би изненадало никоя от вас, като съдя от рецептите тук:) Има 10% сервиз, което не е толкова страшно, цените са като в индийските ресторанти. Аз лично няма да повторя:)
Виж целия пост
# 3
 И аз не се израдвах. За количеството, което предлагат цените са високи. Вкусно е, но не е незабравимо. Виж като обстановка е много приятно.
Виж целия пост
# 4
Ето имат и сайт с меню и цени:


http://www.annette.bg/?p=taginesbg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия