дойде момента

  • 1 246
  • 11
 Спомняте ли си тази моя тема? Днес дойдоха сега се гласим с малкия да ходим да ги видим за по на кафе.  Confused Толкова ми е нервно, че няма на къде повче.
 Стискайте ми палци, момичета, да мога да владея емоциите си, че иначе не ми се мисли. После ще докладвам.  Hug
Виж целия пост
# 1
Стискам палци и на краката!   bouquet
Виж целия пост
# 2
бъди силна, стискаме палци  Hug
Виж целия пост
# 3
Разбирам как се чувстваш.С теб съм и стискам палци!Много сили и кураж!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ето ме седнала на бързо преди да се потопя в леглото, готова с отчета.  Grinning
 
 Всъщност да си призная, всичко мина много по-добре отколкото очаквах, а и може би защото бях по-скоро като страничен наблюдател и гледах да не се ядосвам за глупости. Седнахме на кафе, баба му го взе Габи, играха си и после ме попита дали може да го даде на баща му. Разбира се казах "няма проблем" и той завалията, лош късмет ли - що ли, как хвана Габи, че той се извъртя и си удари главичката в канапето. Дръпна му един рев, но после баща му не посмя да го докосне съвсем. Е, аз казах, че тези неща са неизбежни и наистина го мисля, но явно се притесни повече от колкото трябва. После отидохме до хотела им да взема подаръците, поседяхме малко там и се прибрахме. Утре сутринта ще отидем пак за 2 - 3 часа, защото те ще си ходят на обяд понеже, единия вуйчо е на изследвания в понеделник и ще ходят до болницата.
 Оказа се, че като не му обръщам внимание (с него почти не съм разговаряла) и има и други хора около нас, нещата може и да не са толкова непоносими и страшни. И така. Следващата среща (ако има въобще такава) кой знае кога ще е, но със сигурност няма да е скоро.

 Благодаря ви, че ме изчетохте!  Hug
Виж целия пост
# 5
Браво, че е минало успешно.
Офф: страхотно момченце. Цункай баткото от нашто семейство.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
А ти колко много се притесняваше  Hug Супер, че всичко е минало без проблеми.
Виж целия пост
# 7
 newsm10 smile3525 smile3521 smile3501  love001
Виж целия пост
# 8
Радвам се, че при вас срещата е минала безпроблемно, докото при нас още такова събитие не се е състояло и май и този месец ще ни се размине Wink
Сега поне ще си спокойна при евентуална следваща такава ситуация и ще знаеш как да се държиш, а аз ще черпя от вашия опит Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Радвам се, че всичко е наред и срещата е минала без проблеми!   bouquet

Мама Криси, нека сам реши кога да си види детето, то номерът е явно да не им обръщаш никакво внимание...
Виж целия пост
# 10
Миличка, чудесно, че всичко е минало сравнително леко за теб! Номерът е да не обръщаш внимание, нали всички така чуваме? Wink Wink Wink Не мисли от сега за следваща среща, пускай го по-леко всичко и не се впрягай както си го направила сега! Стискам палци и за напред! Цунки за малкия ми съименник от мен и кака Лора  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
 Радвам се, че ви има, момичета!  Hug На мен вече наистина ми е малко по-спокойно, макар че едва ли скоро ще забравя какво е станало. Както и да е. Факта, че не съм злопаметна може би ми помогна и този път.

 mama_chrisy, пожелавам ти ако "срещата" е желана от теб и детето да се случи по-скоро, ако не е...може и без нея.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия