Мацки помагайте

  • 1 779
  • 24
 Зе четири дни трябва да измисля подарък за мъж ( много скъп за мен човек ). Дрехите и парфюмите тук не вършат работа. Трябва да е нещо, което да му бръкне в душата...

За подробностите не питайте щото няма да кажа Mr. Green


И наистина се надявам да ми помогнете с идеи,че зациклих...Ако е да посъветвам някого ок, но като е за мен и нищо не ми идва на ум ooooh!
Виж целия пост
# 1
Ами ти нищо не казваш, как да те посъветваме. За 200лв могат да се купят много неща.
В първия момент веднага ми дойде идея за скъп марков часовник или нещо златно.
Виж целия пост
# 2
Какво трябва да кажа за да помогна ? Златно не става...не носи
Виж целия пост
# 3
Купи му въздушна пушка или въдица. В момента има ловно изложение в НДК. Има и дрехи и обувки маркови за лов и риболов!!!!! newsm78
Виж целия пост
# 4
Купи му въздушна пушка
Как пушка?! Яко ще му бръкна в душата....хихихихихи ( сега да не вземеш да се обидиш,просто адски ме разсмя )
Виж целия пост
# 5
примерно скок с бънджи (ако е такъв човек де) или някакво подобно изживяване.. нещо такова..
Виж целия пост
# 6
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Виж целия пост
# 7
Ами що пък не пушка или пистолет!!! То мъжете са едни големи деца, само дето играчките с им по-скъпи!!!!!!!Ха-ха-ха!!!!! Grinning
Виж целия пост
# 8
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?
Виж целия пост
# 9
И аз та обичам, Зори Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Мъжът ми каза да му вземеш Porshe GT2 (като говорихме за скъпите играчки), на него ще му бръкнеш в душата, а на теб дълбоко в джоба, но ще те помни до края на дните си. Чак мъжът ми се разчувства и взе да подсмърча (може е да е от лука, който бели  Wink )
Виж целия пост
# 11
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug
Виж целия пост
# 12
 Ако става въпрос за мъж с който си по-интимна (нали ме разбираш),иди при някой художник да те нарисува гола и после му подари портрета.Това го предлагам сериозно.Ако е просто приятел....
ох,незнам .... newsm78
Виж целия пост
# 13
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug
Мю, сърце мое! Hug
И аз да не остана назад... Joy
Виж целия пост
# 14
Мене ме интересува има ли хоби този човек и какви са ви отношенията.Кажи и ще давам идеи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия