въпрос за хранене на новороден

  • 534
  • 11
как приготвяте храната?за всяко хранене по отделно преварявате храната или преварявате повече и после само я притопляте и слагате млякото.
Виж целия пост
# 1
Как приготвяте храната? За всяко хранене по отделно преварявате храната или преварявате повече и после само я претопляте и слагате млякото?


Предполагам, че питаш за водата. Преварявах за всяко хранене.
Виж целия пост
# 2
Преварявам си водата сутринта, минавам я през бритата и после си правя млякото и го топля в уреда за затопляне на шишето.
Ти спокойно можеш да си съхраняваш преварената вода в един хубав термос и така да разполагаш с топла вода за целия ден - аз така процедирам като изляза за по-дълго време навън.
Много е удобно. Peace
Виж целия пост
# 3
благодаря ви много
Виж целия пост
# 4
Преварявах веднъж, цялото количество за деня.
Преди да сложа млякото не съм я топлила, давах на стайна Т  Peace
Виж целия пост
# 5
преварявам веднъж за целия ден
Виж целия пост
# 6
Ако даваш мляко което изисква да се смсва на по-висока температура можеш да слагаш за 20 сек в микровълновата! Аз давам Фризовом и така ми е идеално
Виж целия пост
# 7
Преварявах наведнъж цялото количество и съхранявах в термос, защото давах Фризовом, а той се приготвя с гореща вода.
Виж целия пост
# 8
И аз приготвях/и все още го правя/цялото количество вода и съхранявам в термос и в едно неизползваемо шише с биберон/за студена/.
Виж целия пост
# 9
Ами сутринта преварявам водата за целия ден.Държа я на стайна Т предварително не я затоплям. Peace
Виж целия пост
# 10
преварявам веднъж за целия ден
Много е удобно.
Виж целия пост
# 11
Веднъж за целия, ако остане и за следващия даже. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия