Какво мислите за Филип Киркоров?

  • 4 337
  • 44
Какво мислите за Филип Киркоров? Наистина ли е гей и защо точно се разведе с Алла Пугачова?
Виж целия пост
# 1
Мнооо ми е противен, не знам що.
Все ми е тая гей ли е или травестит  Tired
Виж целия пост
# 2
Смешен. А как имитира Майкъл Джексън... Joy
Виж целия пост
# 3
Първата ми асоциация е "бабкоеб"  Blush
Виж целия пост
# 4
Първата ми асоциация е "бабкоеб"  Blush

Ееее, не, това ме уби Laughing Laughing Laughing

По темата - преди ме кефеше, сега ми е безразличен Peace
Виж целия пост
# 5
Аз не го харесвам, противен ми е #Crazy
Виж целия пост
# 6
Мъж на баба, дето не е дядо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Мнооо ми е противен, не знам що.
Все ми е тая гей ли е или травестит  Tired

И аз така, много ми е мазен.  Sick
Виж целия пост
# 8
Противен ми е.
Виж целия пост
# 9
Аз го харесвам и ми е много симпатичен  Peace
Виж целия пост
# 10
Не го познавам. Не мисля нищо за него!
Виж целия пост
# 11
Е, няма как да не се включа в "руска" тема  smile3503...Не харесвам Киркоров, като визия, като излъчване, наистина е много показен и на моменти - откровено смешен. Един от тези моменти можете да чуете тук: http://www.umor.onru.ru/umor/open/103/  smile3532...чуйте го, направо убива с изпълнението си. Иначе, в Русия като цяло не го любят, има само кавъри (макар и сред тях да има страшно успешни...особено в дуетите с Маша Распутина, Анастасия Стоцкая и др.) и преди година и малко се вдигна пушилка около случая, когато публично изпсува една журналистка от Ростов-на-Дон...Оттогава руснаците буквално го смляха - брояха безчетните му кавъри, правеха си гавра с изказванията му пред медиите, изобщо...публичен линч. И с право, той си е внушил, че е звезда  Mr. Green
С две думи - изпитвам много смесени чувства, сред които преобладават негативните Wink
Виж целия пост
# 12
Е, няма как да не се включа в "руска" тема  smile3503...Не харесвам Киркоров, като визия, като излъчване, наистина е много показен и на моменти - откровено смешен. Един от тези моменти можете да чуете тук: http://www.umor.onru.ru/umor/open/103/  smile3532...чуйте го, направо убива с изпълнението си. Иначе, в Русия като цяло не го любят, има само кавъри (макар и сред тях да има страшно успешни...особено в дуетите с Маша Распутина, Анастасия Стоцкая и др.) и преди година и малко се вдигна пушилка около случая, когато публично изпсува една журналистка от Ростов-на-Дон...Оттогава руснаците буквално го смляха - брояха безчетните му кавъри, правеха си гавра с изказванията му пред медиите, изобщо...публичен линч. И с право, той си е внушил, че е звезда  Mr. Green
С две думи - изпитвам много смесени чувства, сред които преобладават негативните Wink


Това направо ме уби! Абе, тоя за кой се мисли? Наистина ли пее той? Ама и отдолу са го изкоментирали - това със задника ме изкефи!
Виж целия пост
# 13
Отсяда в Израел в хотела, в който работех. С баба Ала си взеха отделни стаи. Много е стиснат на никой от персонала не дава бакшиш. А и стаята му гостуваха все мъже... Така че някой твърдения може и да са основателни  Joy
Виж целия пост
# 14
Ами... винаги ми е бил мазен и противен....
Но, като го видях на сцена, просто онемях.... прави невероятно шоу!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия