Цена на антицелулитен гел - Леокрема

  • 5 035
  • 10
Доста се порових с търсачката и останах с впечетлението, че има много доволни от ефекта на този гел. Реших и аз да го пробвам. Проверих днес в аптеката на ХИТ /има го за 19,50лв./ , но първо взех брошура на фирмата да разгледам другите им продукти.Обаче докато пазарувах в магазина съвсем случайно открих, че и там го има, но за около 15лв.
Та сега ме загризаха едни съмнения  newsm78 Понеже разликата в цената е доста се чудя дали може този в магазина да е някакво менте и как да позная дали е така?
Виж целия пост
# 1
Не вярвам да има разлика в качеството и по-евтиното да е менте.Просто различните аптеки си слагат различни надценки.Пък в големите вериги е и по-евтино даже.
И аз забелязах такава драстична разлика в цените на продуктите на Леокрема.Ползвах Редуциращия крем.Взех го за 16 лв.,в една аптека на Санита го видях за 20.
В аптеката на Хит приципно е по-скъпичко.Но тя си е съвсем отделно от магазина Peace
Виж целия пост
# 2
Аз го взех за 18 лв, не мисля, че по-евтиното е менте, просто в аптеките си слагат бесни надценки  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
В аптеки-дрогерии Ремедиум е май малко по евтин.
Цената е някъде от 17 до 20 и нещо лева.
Трябва да се провери, за по сигурно.
Виж целия пост
# 4
...В аптеката на Хит приципно е по-скъпичко....
Аз го взех за 18 лв, не мисля, че по-евтиното е менте, просто в аптеките си слагат бесни надценки  #Cussing out
Не съм пазарувала много от аптеката и затова не знам как са й цените.
Ще Ви се доверя и ще го купя от магазина   bouquet
Виж целия пост
# 5
   Купувала съм си този с бермудите за 18 лв. Обаче не съм доволна. Гащите се скъсаха много бързо, а от крема ефект нямаше. За същата цена по добре антицелулитния на Лореал!
Виж целия пост
# 6

  Аз съм го виждала за 16,80лв.
Виж целия пост
# 7
   Купувала съм си този с бермудите за 18 лв. Обаче не съм доволна. Гащите се скъсаха много бързо, а от крема ефект нямаше. За същата цена по добре антицелулитния на Лореал!
PeaceИ аз съм на това мнение-от този с бермудите не съм доволна,а бермудите от първото сваляне се скъсаха,от Лореал съм много доволна и не е скъп
Виж целия пост
# 8
Продуктите от серията на "Леокрема" са няколко, но с различно действие! Ако не се лъжа: редуциращ, антицелулитен и още няколко,но със сходни опаковки!Да не би разликата в цените да е от това. Аз моя редуциращ си го купих за 16,80 лв. от една малка аптека+масажор и съм много доволна. Имах видим ефект ефект още на 2-рата седмица! Simple Smile Но след нанасяне на крема си правя масаж с масажора около 5 мин. на едното бедро! Успех ти пожелавам!
Виж целия пост
# 9
По-хубава марка кремо4ве за извайване на фигурата НЯМА!!!!!!!!!!!!! HugСпазвайте написаното на опаковката и вси4ко 6те е бомба.Кремовете с епродават в Пикадили за  14.00лв до 16.00 в зависимост от вида.
Виж целия пост
# 10
видях го в METRO, беше в промоция, заедно с лосион за тяло, цена 18-19лв. за ефекта- не знам не съм го ползвала, ама бая се зачудих дали да не си го взема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия