търса мнение за Д-р Колев Окръжна болница Варна

  • 6 703
  • 5
Здравейте момичета ,
с термин 10.10.2006г година макар че сега се регистрирах , щях да раждам при Кателия Александров  във АГ Варна , но се оказа че не се занимава с раждания вече . Моя позната скоро роди секцио при този лекар Колев в Окръжна и е доволна , но аз не съм чувала нищо за него . Ще ми помогнете много с мнения ако имате за него . Чуда се и дали да не избера за раждане д-р Петър Атанасов във
АГ Варна , само се притеснявам пак да не се окаже че и той е много зает .
Виж целия пост
# 1
Здравей.Първото си дете родих нормално при Колев преди три години.След 2-3дена живот и здраве и второто си дете пак при него ще родя.Аз съм много доволна.При първото ми раждане не се беше отделил от мен от приемането ми в болницата до раждането ми.Много съм доволна от вниманието и професионализма му.Успех и леко раждане ти желая.
Виж целия пост
# 2
Аз мисля живот и здраве декември при него да раждам - само хубави неща чувам за него - и от приятели и от доктори Peace
Успех, дано всичко мине идеално
Виж целия пост
# 3
моята кума ражда при него
милата така се беше разкъсала от самото раждане.Тя е супер слабичка,а никой не я е резнал,та да няма толкоз много разкъсвания...
После как я бяха зашили........част от конците се бяха разшили,та 1 месец не можа да се възстанови милата....
Незнам,може повечето да са доволни,но моята кума не иска да мисли за повторно раждане благодарение на него
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка ражда при него преди два месеца- въпросният лекар беше забравил марля в нея Twisted Evil.
Виж целия пост
# 5
Аз раждах при него миналия месец и мога да ти кажа, че съм много доволна от отношението му и като доктор и като човек. Та той 5 дни докато бях в Окръжна не се отдели от мен. Започнах да раждам нормално, но се оказа че бебчо се беше завъртял и не можаха да го извадят наложи се спешно секцио, всичко мина много добре Grinning и сега съм мама на едно ангелче. Само хубави неща мога да ти кажа за д-р Колев и ако него избереш за раждането повярвай ми няма да сбъркаш Laughing Ако имаш някакви въпроси пиши на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия