Изварата и Гриса

  • 736
  • 9
Кажете ми от кога се дава на бебчо извара newsm78
Продават на HIPP едни ДУЕТИ след 7 месец с извара и плодове дали мога вече да давам такова нещо newsm78
Също така се чудя дали да не почвам да давам на моето злато и грис  chef newsm78
Той изобщо с какво мляко трябва да го правя за 8 месечно бебче #Crazy
Виж целия пост
# 1
Здравей,за изварата незнам,защото още не съм давала.Грис обаче давам от 2 месеца вече.Първо дадох каша с грис на Алете,а след като свърши започнах да и правя аз.Купувам бебешки грис на Беби,правя го с АМ и го давам за следобедна закуска с плодово пюре или  плод .Може да го даваш за сутрешна закуска със сиренце и масло.
Виж целия пост
# 2
Ако е захранено с глутен, можеш да му вариш гриса само с вода...или да го вариш с вода и после да прибавяш малко адапте....или да го вариш с адаптето.......Най- хубав според мен е гриса на Divella....супер фин и много лесно се приготвя.........Всъщност по магазините продават и царевичен и оризов грис........Може да подслаждаш гриса с банан
Виж целия пост
# 3
за гриса- както казва сикретгардън, само не го варя с АМ, а го добавям после- слагам АМ за след 6 мес по 2 м.л.
Грисът ми е най-обикновен, но всъщност го давам с плод най-често, не в чист вид.
Извара- може да даваш, щом детето е на АМ, не очаквай проблеми.
Виж целия пост
# 4
 smile3501 newsm10
Виж целия пост
# 5
Грис може да даваш дори и детето да не е захранено с глутен, НО да е оризов, а не пшеничен. Пшеничен грис само ако детето е захранено с глутен. Грисът на тази възраст приготвяй с АМ.
На 8м извара може да дадеш, както и дуетите на Хип с извара, който са страхотни Heart Eyes.
Виж целия пост
# 6
Дадох грис каша/готова/ на вашата възраст,а извара преди седмица от готово пюре с праскови.
Виж целия пост
# 7
 Hug супер Peace
Виж целия пост
# 8
Добре де как ще правя гриса със Ам той нали първо се вари а Ам не може да се вари Thinking
Или го варя с вода и после прибавям Ам  newsm78 как става newsm78
Виж целия пост
# 9
Добре де как ще правя гриса със Ам той нали първо се вари а Ам не може да се вари Thinking
Или го варя с вода и после прибавям Ам  newsm78 как става newsm78

Първо си сваряваш гриса с вода и след като малко поизстине му прибавяш АМ разтворено в малко вода. По-същият начин се приготвя и нишестето с АМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия