Koй актьор беше детското ви въжделение?

  • 14 383
  • 104
Имаше ли такъв?Някой, по който въздишахте в пубертета например?Някой, когото сънувахте?Негови плакати, (трудно нямерени по него време) красяха ли стените на детската ви стая?За какво си мечтаехте свързано с него?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз си нямах нищо любимо (днес също нямам, между другото) Simple Smile
Пък за плакати да не говорим, винаги ми се е струвало ужасно плакати по стените  Sick
Предпочитам картини  Laughing
Виж целия пост
# 2
Русият гардемарин   Crazy  и  Хави от Синьо лято  Crazy



Виж целия пост
# 3
Eдин доктор от " Болница накрая на града ", но вече съм му забравила името...Майка ми скоро ми извади от една кутия писмо,което съм му писала на времето и което уж тя е изпратила...много се смях Laughing
Виж целия пост
# 4
Джон Конър ( Едуард Фърлонг ) , мм.



И ей тоА чичка  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Майор Деянов  Sunglasses Събирах си разни негови снимки.
Плакатите ми навремето бяха само на рок банди - Мотли Крю, Гънс, AC/DC...
Виж целия пост
# 6
Майкъл Джексън  Sick Sick..верно,че не е актьор,ама..
Виж целия пост
# 7
Искаше ми се Жерар Филип
да се е родил 50 години по-късно.
За Вапцаров си мислех същото.
Ако се понапъна, ще се сетя и още.
Виж целия пост
# 8
Ами моят беше...Вячеслав Тихонов ("17 Мига от Пролетта").  Blush
Бях във втори клас и си държах голяма негова снимка под стъклото на бюрото и си го гледах, докато си учех уроците.  Laughing

В пубертета не си спомням да съм въздишала по актьори, никога не съм имала плакати по стените.

Или не, всъщност излъгах-
 в 9ти/ 10ти клас бях луда по Ивайло Христов (колко пъти съм гледала "В очакване на Годо" и аз самата не знам точно. Laughing)
Виж целия пост
# 9
Най-детското е той :



Сега обаче просто.... ooooh! явно не всички сладки момченца стават сладки батковци...

По-късно, ранен тийн период, те:



В още по-късен етап, та и до днес, не съм се отказала от него...

Виж целия пост
# 10
Актьор май не, но имаше един Джейсън Донован, австралийски певец, с руса прическа, тип - купа Grinning Много го харесвах.
Виж целия пост
# 11
И аз си падах по Хави, Едуард, но най-вече Джони Деп и Брат Пит. По едно време си бях паднала по Апостол Карамитев, Майкъл Джексън, Марчело Мастрояни, Ален Делон, имаше един от Шатовалон.... по един, за всеки един етап от развитието. Сега май си нямам...
Виж целия пост
# 12
Имаше един немски сериал за някакви летци и самолети и там имаше един летец - Валтер Плате беше актьора - тоя човек дълго занимаваше девичето ми съзнание. #Puppy dog  То бяха снимки на него, на самолети, на немските авиолинии, то бяха чудеса. Сигурно още ги имам някъде прибрани тези "албуми".
Друг беше Ален Делон като Зоро....От българските бях безнадеждно влюбена във Васко да Гама от село Рупча.
Виж целия пост
# 13
  Уф,аз си бях много влюбчиво дете Heart Eyes LaughingТо,почти във всеки сериал си харесвах по някого Wink и си въздишах по него-на прима виста се сещам за оня френски актьор,който играеше Винету Grinning,после минах през М.Боярски в "Тримата мускетари",от българските-Ив.Ласкин във "Васко да Гама",от "Синьо лято" тоя русичкия,как му беше името newsm78 И още много известни и неизвестни актьори/за които в момента не се сещам Grinning
Виж целия пост
# 14
Иван Ласкин-Васко да Гама от село Рупча Laughing
и един актйор от филмчето "Рицарят на бялата дама"- Валери е героят във филма,ама младежът как се казва - незнам?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия