Моля Ви кажете ми ако знаете колко пари взема доктор Богословова от Шейново?

  • 1 223
  • 13
Здравейте мами,

днес разбрах че няма да имам възможност да раждам при наблюдаващата ме лекарка.Решила съм да раждам в Шейново и една приятелка ми каза, че доктор Богословова била много добра. Още не знам дали ще раждам секцио или нормално /то и не зависи само от мен, ами и от бебо/. Преди да отида на частен преглед обаче ми се иска да разбера колко взима тази лекарка. Ще съм много благодарна на майките които знаят и ми кажат, за да се подготвя навреме.
Виж целия пост
# 1
Здравей,

Ходих при д-р Богословова преди около година и половина. Предполагам знаеш, че приема само в петък с предварително записан час, който винаги е с почти 30 минутно закъснение. Прегледа и струва около 30 лв. Много е внимателна и прегледа минава почти неусетно.
Не съм раждала при нея и нямам преки впечатления как е по отношение на раждането.

Успех
Виж целия пост
# 2
прегледа струва 30 лева.Аз щях да раждам при нея, но напоследък чувам доста противоречиви неща за нея. Има много пациентки и ако не си с уговорка, няма да ти обърне специално внимание - не че е толкова важно, но тя приема само в определени дни от седмицата, а аз лично държа лекарят, който ме наблюдава да има възможност да ме приеме когато имам нужда,а не само когато той може. Аз се отказах от нея и се насочих към друг лекар от Шейново, от който съм много доволна. Чух за нея също, че ако имаш уговорка, трябва да си приготвиш и солидна сума - особено за секцио.
Виж целия пост
# 3
Преди две години родих при д-р Богословова. За раждането и броихме 500 лв. и платихме 100лв. за избор на лекар на болницата. Не съм доволна, за разлика от много приятелки, които родиха при нея. Скоро ходих на преглед при нея в клиника "Да Винчи". Платих 75лв за преглед и цитонамазка, а когато и се обадих да питам за резултата от изследването, каза че не може да коментира по телефона и че трябва да си запиша отново час за да ме информира. Съответно отидох и платих 20лв. за да ми каже , че няма нищо обезпокоително. Всичко е бизнес!
Виж целия пост
# 4
Преди 2 месеца като ме приемаха за задържане в Шейново станах неволен свидетел / слушател/ на един разговор в приемния кабинет! Акушерката се обади на Богословова, за да и напомни, че има планувано секцио за сутринта,а вече закъснява с 1 час  #Crazy! Като затвори акушерката, започнаха с лекарката в приемния кабинет тихичко да обсъждат колко ужасна била станала, как преди няколко дни забравила друга родилка и така! Аз лично не бих отишла при нея да раждам! Насочила съм се към Шейново, но при друг лекар от който до момента съм страшно доволна!
Виж целия пост
# 5
По въпроса на авторката на темата- поне преди година Богословова нямаше определена тарифа. Колкото си прецените с таткото- толкова. Поне при мен беше така Peace
Тамън мислех да пускам тема относно приемните й часове... разбирам, че приемала вече и в петък. Бихте ли ми казали от колко до колко, а и в кои други дни приема? И кога има прием без записване на часове, че така си ми е най- удобно. Преди, например, във вторник вечерта се ходеше и без записан час- влизаше се след като се изредят пациентките с часове. Предварително мерси за инфото.

Виж целия пост
# 6
  Абе, какви са тези цифромании!? Омазаха се от пари, пууу!
Виж целия пост
# 7
Аз родих на 05.05.05г при нея!Евала и правя... Тогава имаше 24 родилки за деня..нейния екип се спави Ок.Платх и ..всъщност беше благодарствен пилк със 300лж..и нищо повече.Но имай предвид че при нея ходят много жени.Пак ще ти обърне внимание..но не очаквай да те държи за ръката!Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 8
сестра ми роди при нея преди 2г и половина, освен че беше с уговорка й даде около 500 лв, отделно 100 лв за упойка, в 4.00 часа сутринта й изтичат водите и тя отива веднага, след като й се е е обадила, а Богословова е дошла чак в 8.00 часа, когато й е започнала смяната, всичко мина ок, обаче не разбирам как хем ще си ангажиран и няма да дойдеш навреме, хем и си прибираш парите съвсем спокойно
за моето раждане бях ангажирала акушерка, която в 6.00 часа беше при мен, въпреки, че не беше на работа, стоя при мен през цялото време, и родих в самостоятелна родилна зала, платих си 200 лв и наистина тези пари си заслужаваха, защото отсреща получих едно сърдечно отношение Peace
Виж целия пост
# 9
Никой ли няма да напише кога са й приемните часове все пак? newsm78
Виж целия пост
# 10
Blagodaria vi momi4eta. Iavno e che shte triabva da govoria li4no s neia i tia da mi kaje. Dokolkoto razbrah na edni kazva suma, a za drugi kolkoto mogat.
Kum Umma - zvunni v ponedelnik 18.09 v 8.00h v Sheinovo za da ti dadat chas za sled 26-ti /moje i za samia 26-ti ako vse oshte ima/. Pone na men taka mi kazaha da napravia kato se obadih. Za priemen chas ne znam, no dokolkoto razbrah tia e dejurna v jenskata konsultacia v Sheinovo vseki vtornik, no do 19-ti e v otpusk. Uspeh! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Hahahahaa...тая тема е за Икономическа полиция,бе,момичета, да не ви извикат да давате показания?
Виж целия пост
# 12
Д-р Богословова е най-свестният лекар, който съм срещала до сега. На Никой не е искала точна сума. Нека някой на който му е казала точна сума , да напише с големи букви (в целия нет няма такъв!).
Професионалните и възможности, въобще не са за подценяване, така че щом не е дошла на време, значи така е преценила. Е, не си губи времето в излишни приказки и обяснения, защото наистина времето и е много ценно. Ако я питаш за цена, казва само 100 лв. за избора на лекар ( или колкото прецените). не  съм чувала да има прием в някоя друга клиника. Приема понеделник сутрин без час и вторник следобед с час.
Виж целия пост
# 13
Д-р Богословова е най-свестният лекар, който съм срещала до сега. На Никой не е искала точна сума. Нека някой на който му е казала точна сума , да напише с големи букви (в целия нет няма такъв!).
Професионалните и възможности, въобще не са за подценяване, така че щом не е дошла на време, значи така е преценила. Е, не си губи времето в излишни приказки и обяснения, защото наистина времето и е много ценно. Ако я питаш за цена, казва само 100 лв. за избора на лекар ( или колкото прецените). не  съм чувала да има прием в някоя друга клиника. Приема понеделник сутрин без час и вторник следобед с час.

 smile3501
много точно и на място казано  Hug

значи приемните й часове са като преди. много мерсаж  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия