какви предпазни мерки

  • 922
  • 10
взимате за раждане след секцио.има ли хапчета които може да се пият по време на кърмене ?
Виж целия пост
# 1
Презерватив  Peace
Виж целия пост
# 2
Противозачатъчните са противопоказни.
Виж целия пост
# 3
Противозачатъчните са противопоказни.

Да. По време на кърмене не може противозачатъчни. За спирала се чака о/о 6 месеца след раждане, така че остава само презерватива Tired
Виж целия пост
# 4
Противозачатъчните са противопоказни.

Да. По време на кърмене не може противозачатъчни. За спирала се чака о/о 6 месеца след раждане, така че остава само презерватива Tired

6 месеца ли се 4ака за спирала  newsm78,аз си сложих ве4е,а минаха 3 месеца от раждането,даже лекарката която ми наблюдава бремеността ми каза парвия пат като ми дойде да отида да ми сложи спирала!Та при нас ве4е няма пазене  Laughing!!!
Виж целия пост
# 5
Никакви вярвам на съпруга си.До сега сме нямали проблеми. Peace
Виж целия пост
# 6
Противозачатъчните са противопоказни.

Да. По време на кърмене не може противозачатъчни. За спирала се чака о/о 6 месеца след раждане, така че остава само презерватива Tired

6 месеца ли се 4ака за спирала  newsm78,аз си сложих ве4е,а минаха 3 месеца от раждането,даже лекарката която ми наблюдава бремеността ми каза парвия пат като ми дойде да отида да ми сложи спирала!Та при нас ве4е няма пазене  Laughing!!!

Като започне да ти идва редовно, може. Особено ако матката се е възстановила бързо.  Peace
Виж целия пост
# 7
Никакви вярвам на съпруга си.До сега сме нямали проблеми. Peace

Aз с тази вяра забременях Joy Peace
Виж целия пост
# 8

 Peace
Виж целия пост
# 9
А вагинали таблетки може ли да се ползват - овули?Слагат се 10 мин преди секс и така предпазват от забременяване! Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Аз 6 месеца след като родих започнах да пия Фемоден,но ми го предписа моя гинеколог. Мисля,че е най-добре да се посъветваш с лекаря си.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия