Грижа за околоочния контур

  • 7 394
  • 119
 Минах четвърт век наскоро (преди 2.5 г  Mr. Green) и се замислям И за такава грижа. Та питането ми е от каква възраст трябва да се започне с нея и съответно каква марка козметика бихте препоръчали. Не съм дъщеря на Бил Гейтс, но специално за очите и изобщо лицето не бих пестила средства, затова момичета - давайте идеи, моля!  bouquet
Виж целия пост
# 1
аз започнах след 26 г. ползвам на Avon, за избистряне на тена и стягащ крем сутрин и вечер.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам Ревлон - Хидрафреш. Много лекичко кремче и веднага попива.Не оставя мазен филм и можеш да нанесеш сенки и грим буквално секунди след като си намазала околоочния контур.

незнам защо но прочетох заглавието като- Грижа за околопикочния контур и се Shocked Joy
Виж целия пост
# 3
За тази възраст според мен най-доброто и това, от което оpределено има изпитан ефект е All About Eyes na Clinique




цената му е 80 лева, стига за 6 месеца
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам на RoC hydra+ destressant и съм доволна, аз съм на 25.
Виж целия пост
# 5
Каквото и да избереш следвай две простички правила и няма да сбъркаш - никаква каталожна търговия ( Ейвъ, Орифлейм, Ив Роше и т.н.) и само медицинска козметика - Виши, Ла Рош, Еусерин, Авен...  Peace
Виж целия пост
# 6
аз скоро си купих крем на LUMENE ревитализиращ с екстракт от боровинка и направо съм очарована Peace
Виж целия пост
# 7
И аз трябва да си купя някакво кремче за околоочния контур и ми препоръчаа козметиката на Ла Рош. Преди съм пробвала оттези на Avon, но нещо не ми харесаха Naughty
Виж целия пост
# 8
И аз трябва да си купя някакво кремче за околоочния контур и ми препоръчаха козметиката на Ла Рош. Преди съм пробвала оттези на Avon, но нещо не ми харесаха Naughty
Виж целия пост
# 9
Аз съм си нацелила този на Виши за околоочния контур.
Но ще следя темата и за други предложения.
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам на RoC hydra+ destressant и съм доволна, аз съм на 25.

И аз имам същия и съм много доволна, а и цената ме устройва перфектно - 18лв.  Peace
Виж целия пост
# 11
Каквото и да избереш следвай две простички правила и няма да сбъркаш - никаква каталожна търговия ( Ейвъ, Орифлейм, Ив Роше и т.н.) и само медицинска козметика - Виши, Ла Рош, Еусерин, Авен...  Peace
Peace
Виж целия пост
# 12
Блонди , Ив Роше наистина ли са с каталожна търговия ? Виждала съм брошура , но си мислех , че е като реклама , защото в моя град си имат магазин . С ниско качество ли са ? Те много често правят промоции и отстъпки , с които цените им стават приемливи , да не би и аз с това да съм се излъгала . Да си мисля , че купувам нещо стойностно , а то да си е на реалната цена . Като написах за промоциите - ами те наистина приличат на Ейвън и Орифлейм , а за тях вече имам забрана от дерматолози .
Виж целия пост
# 13
  И мен ме вълнува този въпрос-чудя се и аз какъв крем да си взема/на 30 съм Wink,между другото/-а този,с Q10 на Нивеа ползвали ли сте?За моите години на коя марка ще ми препоръчате Thinking
Виж целия пост
# 14
Купих си още пролетта Околоочен гел с Ройбос на Талодерма и съм доволна определено.
Започнах да се мажа сега, а съм на 32г вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия