Едноцветни бебешки чорапогащници в Бургас: от къде?

  • 595
  • 9
Мами, помагайте! Praynig
Откъде да купя за бебка едноцветни чорапогащници? Навсякъде има само шарени и не се връзват с тоалетите, които имаме  Sad
Искам да й накупя едноцветни, основно бели, за да мога да ги комбинирам по-лесно! Ако сте виждали къде има, споделете, че вече съм отчаяна .... Confused
Благодаря ви предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
LaDiDa - ние купувахме за Макси едноцветни чорапогащници от Метро. Но не знам дали имат малки номери - бяха при чорапите.
Виж целия пост
# 2
LaDiDa - ние купувахме за Макси едноцветни чорапогащници от Метро. Но не знам дали имат малки номери - бяха при чорапите.
след малко ще ходя да пазаря от там, благодаря ти за идеята, Страйпърче! Тъкмо ще проверя! Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ако имате хипермаркети на Хит - там има всякакви размери. Много са сладки.
Виж целия пост
# 4
LaDiDa - ние купувахме за Макси едноцветни чорапогащници от Метро. Но не знам дали имат малки номери - бяха при чорапите.
след малко ще ходя да пазаря от там, благодаря ти за идеята, Страйпърче! Тъкмо ще проверя! Simple Smile  bouquet
за съжаление няма бебешки, само детски!  Sad
Виж целия пост
# 5
Жалко.
Виж целия пост
# 6
В една от уличките около детския Егоист има магазинче / даже май е борса newsm78/ за чорапи и чорапогащници. От там съм взимала едноцветни и на добра цена .
Виж целия пост
# 7
В една от уличките около детския Егоист има магазинче / даже май е борса newsm78/ за чорапи и чорапогащници. От там съм взимала едноцветни и на добра цена .
можеш ли да ми обясниш по-точно  Praynig
Нямам идея къде се намира и този магазин Егоист  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 8
В една от уличките около детския Егоист има магазинче / даже май е борса newsm78/ за чорапи и чорапогащници. От там съм взимала едноцветни и на добра цена .
И АЗ СЪМ ВЗИМАЛА.
Тръгваш по БОГОРИДИ и където е м-н ПОЛИЕМ завиваш ако вървиш от към Александровска надясно и върдиш по уличката и ще стигнеш.
Виж целия пост
# 9
много благодаря! След малко отивам да проверя!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия