Моля Ви дайте идеи за посрещане...

  • 1 062
  • 12
След 1 месец се прибира приятеля ми от 6 месечно отсъствие от страната.Да сме точни прибира се от рейс ( курс с корабите) . Моля дайте ми идеи за подходяща изненада...? Нещо ми се върти тя да е свързана с апартамента,но не мога да измисля какво точно .  ooooh!
 Ще ми бъдете доста полезни  bowuu
Виж целия пост
# 1
зависи дали само ти ще го посрещнеш или ще има и други хора
Виж целия пост
# 2
Само аз, най-много майка му  Thinking
Виж целия пост
# 3
Никой ли няма идея   Confused
Виж целия пост
# 4
Може да украсиш апарамента с цветя, балони и свещи (може и без балони) и да му организираш романтична вечеря. Но майка му не се вписва в тая идея. Или да го отмъкнеш за ден-два на романтичен уикенд само за вас. После ще започнат безкрайни срещи с приятели и роднини и едва ли ще можете да се нарадвате един на друг.
Виж целия пост
# 5
тривиално(изключва майка му): ефирна дрешка, тантелки, свещи, листа от рози и се мятате
изискано(може и с майка му): ленена покривка, тематична вечеря, свещи, напивате майка му, изпращате майка му и се мятате
ексцентрично съчетание от горните две, като вместо майка му каниш бившето му гадже
Виж целия пост
# 6
 Thinking   А нещо по въпроса като го посрещам още от автобуса ?
Виж целия пост
# 7
ако ще го взимаш с кола - може да напълниш цялата кола с балони със формата на сърца. Изглежда невероятно. Най-добре да са с хелий. А след това може да му измислиш някакви думички, с които да го подканиш към леглото (това е за в апартамента както се сещаш  Laughing ). Имам в предвид още от вратата да започне да намира листчета с различни думички и като намери всичките да се получи някакво изречение. Ох, как го обясних - ужас. Дано да си разбрала. Също можеш да скриеш някакви малки подаръчета, ама съвчсем малки на много места и дори да не ги намери същия ден, а и на следващия и по-следващия ще бъде много изненадан.
Мале такива неща хич не мога да ги обяснявам, защото на момента ми нахлуват в главата и става хаос докато пиша. Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 8

ексцентрично съчетание от горните две, като вместо майка му каниш бившето му гадже

е това определено ще се хареса на повечето мъже, Twisted Evil и все по често ще заминават за да ги посрещат после Peace Grinning
Виж целия пост
# 9
ако ще го взимаш с кола - може да напълниш цялата кола с балони със формата на сърца. Изглежда невероятно. Най-добре да са с хелий. А след това може да му измислиш някакви думички, с които да го подканиш към леглото (това е за в апартамента както се сещаш  Laughing ). Имам в предвид още от вратата да започне да намира листчета с различни думички и като намери всичките да се получи някакво изречение. Ох, как го обясних - ужас. Дано да си разбрала. Също можеш да скриеш някакви малки подаръчета, ама съвчсем малки на много места и дори да не ги намери същия ден, а и на следващия и по-следващия ще бъде много изненадан.
Мале такива неща хич не мога да ги обяснявам, защото на момента ми нахлуват в главата и става хаос докато пиша. Успех!  bouquet
smile3521   Да да да ! Идеята за подаръците скрити на различни места определено ми допада  smile3508   Май се сетих дори за единия "gift "
Виж целия пост
# 10

ексцентрично съчетание от горните две, като вместо майка му каниш бившето му гадже

е това определено ще се хареса на повечето мъже, Twisted Evil и все по често ще заминават за да ги посрещат после Peace Grinning
Той и без това само по 3 месеца седи тук и после пак  smile3548
Виж целия пост
# 11
Не се престаравай с това посрещане, да не се видиш в чудо с какво да го посрещаш следващия път. Joy  Той ще си чака изненадите по-нетърпеливо.
Виж целия пост
# 12
Чудех се и като го посрещам визията каква да бъде ... семпла до без грим, или обратно прически,дрешки,гримче ?
 Tired  Май съм човек без работа ...  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия