По4истване на монитор

  • 1 803
  • 20
Здравейте!Целият монитор на компютъра(TFT)е покрит с мазни детски пръст4ета,и се 4удя от дълго време с какво мога да ги по4истя?!С пръскалките за прозорци става ли?Ако имате някаква идея по въпроса ще се радвам да я споделите с мен!Благодаря!!! Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 1
с мокри кърпи за монитор.
Виж целия пост
# 2
Продават специални спрейове за почистване на монитори.
Виж целия пост
# 3
Нашият монитор на работа го чистя с  такава "пръскалка" за миене на прозорци.Нищо му няма(все още Laughing)
Виж целия пост
# 4
Аз го чистя с този препарат /screen cleaning spray/ специално за монитори е.
Виж целия пост
# 5
Става! Simple Smile И аз така го чистя.
Виж целия пост
# 6
чистя с препарат за стъкло
Виж целия пост
# 7
Аз го чистя с " Медикс", става като нов.
Виж целия пост
# 8
Единственото нещо с което не трябва да го чистиш е вода!
Мониторите чистим или с препарат за стъкла или ако е много мазен с Меглио. С последния можеш да почистиш и останалата част от компютъра (говоря за повърхности, не вътре) и ще е като нов! thumbsup
Виж целия пост
# 9
Има специални препарати за почистване на монитори.  Аз ползвам този:
Screen & Surface Cleaner  Peace
Виж целия пост
# 10
И аз го 4истя с препарат за прозорци Peace
Виж целия пост
# 11
Със спрей за монитор- специален за ТФТ. Моят го взех от Метрото, не е скъп и е супер икономичен, а и чисти пърфект. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Мерси за отговорите,моми4ета!
Виж целия пост
# 13
С препатат за прозорци
Виж целия пост
# 14
препарат за стъкла или ако е много мазен с Меглио. С последния можеш да почистиш и останалата част от компютъра (говоря за повърхности, не вътре) и ще е като нов! thumbsup
последното май не е много добра идея-на Меглиото пише да не се използва за пластмаси,ако не се лъжа Thinkingаз използвам препарат за прозорци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия