По колко спи двумесечно бебе?

  • 6 079
  • 13
Здравейте, не знам дали темата е за тук, ако не е, модераторите да я преместят. Моята дъщеричка е на смесено хранене, като в последно време повече на Фризовим, кърмата ми съвсем зачезна, въпреки чайчетата. Това за увод Wink Въпроса ми е дали е нормално тя да спи продължително време през деня, често пропуска хранене, напр. храни се в 10  след това заспива в 11-12 и се събужда в 15-15,30. Съжалявам ако е глупав въпроса, но наистина не знам.
Виж целия пост
# 1
Защо пък да не е нормално? Laughing
Виж целия пост
# 2
Няма определени часове за бебетата и възрастта им. Всяко си е индивидуално. Някои спят много, други малко, терти - хич. Всичко в реални граници е нормално.
Виж целия пост
# 3
Няма определени часове за бебетата и възрастта им. Всяко си е индивидуално. Някои спят много, други малко, терти - хич. Всичко в реални граници е нормално.
Виж целия пост
# 4
Няма определени часове за бебетата и възрастта им. Всяко си е индивидуално. Някои спят много, други малко, терти - хич. Всичко в реални граници е нормално.
PeaceПодкрепям напълно.
моето мом4енце все още пропуска хранене. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че всяко бебе е различно и само си определя колко да спи и колко да бодърства. Моята принцеса още от началото си е поспаланка. Две седмици след раждането сама се отказа от нощното хранене и сега спи по 10-11 часа на нощ. През деня също си поспива. Та затова вече храненията й са 5 на брой, в редки случаи 6.
Ако се притесняваш, че бебка не получава достатъчно храна, може да я будиш, за да папа по-често. Но ако си наддава нормално и изглежда жизнена и весела, тогава няма за какво да се притесняваш Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ние сме така- спи през нощта по 9 часа, през деня понякога по 5 часа наведнъж, като пропуска хранене.
Мисля, че е нормално, не се притеснявай  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че всяко бебе е различно и само си определя колко да спи и колко да бодърства. Моята принцеса още от началото си е поспаланка. Две седмици след раждането сама се отказа от нощното хранене и сега спи по 10-11 часа на нощ. През деня също си поспива. Та затова вече храненията й са 5 на брой, в редки случаи 6.
Ако се притесняваш, че бебка не получава достатъчно храна, може да я будиш, за да папа по-често. Но ако си наддава нормално и изглежда жизнена и весела, тогава няма за какво да се притесняваш Simple Smile




И ние бяхме така...но откакто е на АМ ,когато трябваше да яде не съм я будила - само поставям шишето в устата, рефлекса за сукане "тръгва" и така ядеше насън!
Виж целия пост
# 8
Nai to4no - po kolkoto iska ! No seriozno - 6tom propuska hranene  zna4i nai veroqtno e zasiteno , za6to se zanimava6 s tozi frizovom, nali znae6 , 4e izkustvenoto hranene podtiska proizvodstvoto na kyrma - kolkoto po- malko su4e bebo , tolkova po -malko kyrma proizvejda6. Preporu4vam ti da za4esti6 s kyrmeneto i togava da preceni6!
Виж целия пост
# 9
най-добре питай педито за това, но според мен, на 2 месеца не е нормално да прави 5-6 часови паузи между храненията ДЕНЕМ, особено ако не е единичен случай.
като се събуди след такава пауза - ревва ли моментално от глад? много често сънят при тях преборва до известна степен глада, но събудиш ли ги - разбират на секундата, че са умрели от глад. щом е на шише и си изяжда нормата, по-добре я буди за хранене, ако не се събуди до 4-тия час.
Виж целия пост
# 10
И при нас е така няма нищо обезпокоително
Виж целия пост
# 11
Не се тревожи - детенцето само си показва когато е гладно /и ако нещо не е наред/.
Криската е само на кърма и сега когато се променя времето - спи почти по цял ден...събужда се само за да я накърмя...Това обаче не променя нощният й сън! По същият начин спи и в момвнтите на израстване - при вас може да е точно това! После като отмине - отново започва да будува и да пропуска 3часов сън - всичко е в реда на нещата! Щом бебчето е весело и жизнено - няма от какво да се безпокоиш!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Няма определени часове за бебетата и възрастта им. Всяко си е индивидуално. Някои спят много, други малко, терти - хич. Всичко в реални граници е нормално.
Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря за отговорите, бебка е жизнена и доста весела, "говори" и се смее.
jam наистина се събужда прегладняла, но сърце не ми дава да я будя, толкова сладко и дълбоко спи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия