А как преценявате собственото си ниво?

  • 3 309
  • 94
Нивото на пишещите във форума - добре, ами вашето собствено?  Whistling
Виж целия пост
# 1
тапа и прозта съм!
Виж целия пост
# 2
Високо. Сигурно правя правописни грешки, но като цяло мисля винаги на високо ниво. Просто съм такава, като личност и в действителния живот. 
Виж целия пост
# 3
покрай цялото ми оригиналничене не се усеща къде издишам Grinning
Виж целия пост
# 4
 newsm78Трябва да помисля малко!
Виж целия пост
# 5
Тури идна анкета ма, Василисо!
Тук по-скромните кат мен ще ги е срам да кажат, че са свърх ентелегентни люде.
Виж целия пост
# 6
Я аз утре да ида при психолог,че да ми спретне един тест за интелигентност! Thinking
Виж целия пост
# 7
Сравнено с болшинството на моята възраст - високо. И като възпитание, и като интелигентност, и като обща култура ако искате. Вярвам, че никой не очаква от всички тук да се изказваме като университетски преподаватели в тема за смучки, примерно. Wink
Виж целия пост
# 8
Я аз утре да ида при психолог,че да ми спретне един тест за интелигентност! Thinking

 Joy Joy Joy Е, това можеш да си го сложиш в подписа.
Виж целия пост
# 9
Я аз утре да ида при психолог,че да ми спретне един тест за интелигентност! Thinking

 Joy Joy Joy Е, това можеш да си го сложиш в подписа.
Как пък не! NaughtyДа си помислят всички ,че съм тъпа! Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз лично си се харесвам. Grinning
Виж целия пост
# 11
Миииии...  newsm78 Средно към ниско, може би?  Confused Ама гледам да се уча, де, няма д`са излаг`ми, я! Flutter БисИрите ми е настолна тема, редовно си сверявам правописа в нея!  Hug Иначе откъде щях да зная, че се пише стрий , а не стрии. Малиииии, как щях да са излагам!  ooooh!

И ако искате да знаете, проверявала съм си IQ-то. По-високо е от това на мъжа ми!   Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Лааал, другата тема нвъртя наколко страници като трябваше да преценим нивото на останалите.Но като става въпрос за самоопределение е голямо мълчание, защо ли Mr. Green
 Определям моето като средно.Нямам претенции да съм супер интелигентна Simple SmileА ако някой случайно ме счита над това ниво само би могло да ме радва Wink
Виж целия пост
# 13
Лично аз смятам, че съм възпитан и интелигентен човек с богата обща култура, но има ли значение какво мислим за себе си ? Мисля, че е редно другите какво мислят за нас  Hug
Виж целия пост
# 14
Високо  Flutter  tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия