Със или без възглавница спят децата ви?

  • 2 481
  • 62
Това ми е въпроса
Чудех се, защото сина ми от бебе спи без възглавница, а пък в яслата ми казаха, че доста от децата вече спят със...
Бях чела някъде, че е добре до определена възраст да спят без възглавница, защото така кръвта по-добре оросява мозъка... newsm78
Кажете си мнението
Виж целия пост
# 1
До две годишна възраст децата нямат нужда от възглавница.

По темата - дъщеря ми е на 3г.5м., спи без възглавница.
Виж целия пост
# 2
Да, след навършване на 1 г. с .
Виж целия пост
# 3
Моята до към третата си година спеше с някакво подобие на възглавница. Изключително тънка и все едно я нямаше.
След това почнах да  и слагам нормална възглавница, ама тя спи предимно по корем и като си пъхне ръцете под нея почти веднага я е изблъскала нанякъде или си е завряла главата под нея.
Виж целия пост
# 4
Слагам й съвсем тънка възглавничка, но тя много се върти и за кратко спи върху нея...
Виж целия пост
# 5
    Може да се каже, че спи без възглавница и в редките моменти, когато е в кошарата си поспива на една тъничка Grinning, често на спалнята при нас се катери по нашите възглавници и така спинка hahaha Но и аз знам, че до 2-3 години  е по- хубаво без Peace
Виж целия пост
# 6
Синът ми все още спи без възглавница
Виж целия пост
# 7
С вазглавница спи от известно време
Виж целия пост
# 8
Светли започна да използва възглавница от преди няколко месеца. Всъщност малко преди да стане на 3.
Виж целия пост
# 9
За големия нямам спомени Blush, но до скоро спеше на много ниска възглавница. Малката има в кошарата си две малки възглавнички и понякога ляга на някоя от тях, но рядко. В повечето случаи ги изплзва за гушкане.
Виж целия пост
# 10
Скоро сложиш възглавница в кошарата й , но не я ползва.
Виж целия пост
# 11
Ние спим с възглавница отдавна.А като бебе спеше с много тънка възглавница.Чувала съм,че  е добре да са без възглавница дечицата,ама ние си искаме
Виж целия пост
# 12
Баткото спи с една много тънка възглавница още от бебе, а бебето спи без възглавница.
Виж целия пост
# 13
Със,но много ниска. Peace
Виж целия пост
# 14

И ние сме така !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия