Дайте съвет за подарък за първокласник

  • 3 378
  • 8
Здравейте
на 15 септември четири  приятелчета на моето  момче стават първокласници и бих искала сутринта преди началото на първият учебен ден да ги изненадаме с нещо дребничко,но нещо не ми идват идеи,затова ви моля за предложения
благодаря
Виж целия пост
# 1
Можеш да им купиш нещо за училище,например някоя хубава химикалка , тефтерче или да им направиш по една торбичка със лакомства.
Виж целия пост
# 2
Имам син, който миналата година беше първокласник. Мисля, че ще се зарадват на някой хубав несесер в който да си сложат моливите и химикалките, може и по едно термосче - първокласниците си носят вода в у-ще, а може и по един хубав комплект моливи и скицник. Това са все неща които ще влезят в употреба. Grinning
Виж целия пост
# 3
Химикалка или моливи.
Кутия за храна /има евтини пластмасови/
Термос за вода
Несесер
Някоя дреболия, от тези дето си ги закачат на раницата
Портмоне за паричките.
Успех на първолаците  Hug
Виж целия пост
# 4
калкулатори им подари....има евтини......според мен много ще ги зарадва да си имат собствени
Виж целия пост
# 5
Несесерът е хубава идея. Аз на моята братовчедка миналата година за първи клас и подарих точно несесер, пълне вътре с моливи, химикали, гума, линийки разни. Много му се зарадва, а и не са толкова скъпи - този "оборудван" го взех за десетина лева, празни сигурно са по-евтини Rolling Eyes
Може и блок за рисуване номер 4 с водни боички, с такива май се рисуваше в първи клас.
Виж целия пост
# 6
ученически комплект,цветни моливи,химикалка,несесер за ученически пособия,комплект цветни моливи с блокче за рисуване,химикалка в комплект с тетрадка или с тефтерче.
Виж целия пост
# 7
От онези портмонета, дето висят на врата и имат прозрачен джоб за лична карта и отделение с цип или велкро за стотинките.
Виж целия пост
# 8
хей, момичета, перфектни сте с идеите си
след малко излизам и ще потърся някой от нещата, които ми предложихте, ще избера най-евтиният вариант, че сега се сетих за още едно приятелско семейство с първолак, та нещо много станаха
още веднъж благодаря за идеите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия