Въпрос за бактерии във влагалището и в урината

  • 1 054
  • 1
От месеци не спирам да ходя по лекари и изпих какви ли не лекарства - от начало лекарите казваха че имам най-обикновена гъбичка инфекция около влагалището, без никакви изследвания да ми направят - лекувах гъбички, докато не получих алергия към едно от лекарствата, тогава лекаря ми каза че друго не можел да ми изпише. Аз потърсих следващия и той ми направи микробиологични изследвания - откриха ми  ентерокок бактерии във влагалището, който лекувах 7 дена с антибиотик. След седмица в новия резултат се появи нова бактерия - ешерикия коли, от там ми изписа нов антибиотик, но го пих само 3 дни - не издържах на страничните ефекти от него. Когато го спрях положението стана много сериозно - тази бактерия навлезе през уретрата и се изплаших сериозно за бъбреците си - отидох на уролог. Той ми изписа химиотерапевт, който пих 20 дена и давах стерилна урина на 2 пъти - в началото и на третия ден от края на приема, но тя остана стерилна и според него съм здрава. Но аз се чувствам ужасно - всичко ме боли и тази гадинка си седи в мен и се разхожда по цялата ми отделителна система.
Моля Ви, ако някой е имал опит с тези бактерии да ми каже какво да правя, къде да ида?
Много Ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Тия доктори направо са те разбили #2gunfire.
Поредното неадекватно лечение.
Пиша ти на ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия