Отзиви за ясла 41 в Люлин при ЦДГ "Ябълкова градина"

  • 4 966
  • 11
Моля ви кажете някой давал ли си е там детето, какви са ви наблюденията?

Днес ходих да запиша детето там - директорката и лелките които засякох бяха много любезни и внимателни, двора ми хареса, но от задаване на много въпроси забравих да разгледам базата вътре.
Грижат ли се добре за тях, добри ли са лелите.....?

В момента правят ремонт на част от помещенията и сигурно от началото на другия месец ще ни вземат.

Не се сещам друго какво да питам, но всякаква информация ще ми бъде от полза  Hug
Виж целия пост
# 1
Там учат моите мн е хубава и отватре и от ван лелките в яслата са мн добри
Виж целия пост
# 2
  Чувала съм от познати мами, че са доволни.
Виж целия пост
# 3
Аз мога много да кажа за тази ясла... Александра ходи там близо 2 години. Тръгна на година и 3 месеца. Целия персонал е невероятно добър. Не съм имала за тези години нито една забележка... Тя ходеше с огромно удоволствие. никога не е плакала. Моето мнение е, че не приемат деца с антибиотици. Самите сестри казват, че ги е страх да взимат деца с Т, защото като вдигнат 40 градуса какво да ги правят... Вътре е чистичко, имат хубави играчки. Правят им тържества за празниците. Самите мед. сестри ги учат на песнички и стихчета. Имат занимания... Аз съм много, много доволна. Сега Александра е в градината вече, но ходим понякога да види лелите в яслите. Те я обичаха много, и тя тях... Ако искаш може да ме питаш и конкретни неща, защото сега не се сещам какво повече да напиша Wink
Виж целия пост
# 4
Vache,
да те питам тогава добре ли се държат с тях, има ли "шамарчета", дали им дават достатъчно вода - чувала съм, че на места ги държат жадни, за да не се напишкват.......  колкото и да звучи абсурдно, какви ли не слухове се носят.
Зимата топло ли е? Разбрах, сега слагат алуминиева дограма, но незнам дали навсякъде.

Отделно днес като бях там ми направи неприятно впечатление, че входната врата на градината беше отворена - т.е някое дете спокойно можеше да си излезе на улицата.....
Виж целия пост
# 5

Vache,
да те питам тогава добре ли се държат с тях, има ли "шамарчета", дали им дават достатъчно вода - чувала съм, че на места ги държат жадни, за да не се напишкват.......  колкото и да звучи абсурдно, какви ли не слухове се носят.
Зимата топло ли е? Разбрах, сега слагат алуминиева дограма, но незнам дали навсякъде.

Отделно днес като бях там ми направи неприятно впечатление, че входната врата на градината беше отворена - т.е някое дете спокойно можеше да си излезе на улицата.....
sled kato doidat decata se zatwarq  pone taka mi kaza neli
Виж целия пост
# 6
Без никакви притеснения можеш да повериш детенце на тази ясла. Дъщеря ми я посещаваше 2 години и бях изключително доволна! Внимателен персонал, който не ги изпускаше от поглед, да не говорим, че й махнаха памперса точно за 1 седмица  Hug Никога не ги чух да крещят или нещо подобно. Цял живот ще им бъда благодарна.
Живот и здраве, след някоя и друга година, горещо те съветвам да запишеш сладурчето и в градината - невероятни специалисти, за които моите щерки все още (на 9 и 11 годинки) говорят с умиление и мине-не мине сме там  Grinning (Горещи целувки специално за г-жа Паланска - изключителен човек и педагог   bouquet)
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря за отговорите. Hug

Успокоих се, че детето ми ще бъде на добро място.
Виж целия пост
# 8
Бях много доволна от яслата,но от два месеца е в детската градина и съм крайно недоволна незнам какви мерки да взема. Неискам да я местя защото вече е свикнала там, но ако и след като поговоря с учителката не се променят нещата,ще се замисля.
Проблема е в това,че ги оставят да бъдат съвсем самостоятелни, тя е едва на три години, идва от ясла трябва да се полагат поне малко грижи. Пускат я винаги сама до тоалетна, а тя си е палава обича да пипа на всякъде и да слага всичко в устата, редовно се прибира с възпалено дупе и адски много я боли защото не е успяла да се избърше добре. Отговора на едната госпожа беше,че неможе да я следи навсякъде smile3516. Честно да ви кажа бясна съм.
Виж целия пост
# 9
Vache,
да те питам тогава добре ли се държат с тях, има ли "шамарчета", дали им дават достатъчно вода - чувала съм, че на места ги държат жадни, за да не се напишкват.......  колкото и да звучи абсурдно, какви ли не слухове се носят.
Зимата топло ли е? Разбрах, сега слагат алуминиева дограма, но незнам дали навсякъде.

Отделно днес като бях там ми направи неприятно впечатление, че входната врата на градината беше отворена - т.е някое дете спокойно можеше да си излезе на улицата.....

Извинявай, че сега пиша, ама ме нямаше миналата седмица...  Wink

Значи.. шамарчета няма, така мисля аз. Вече не си позволяват възпитателите тези неща. Нали всеки път минавам покрай прозорците... не може да са все примерни. Никога не съм била свидетел на лошо отношение към децата. Вода си им дават достатъчно. Те като са с памперс на лелите хич не им пука колко пишкат. Слагат ги на гърне, така че и там пишкат. Аз в началото носех чаша на Александра, но тя беше на 1 г. и 3 м. не можеше добре да пие от нормална чаша. Вечерта си беше полупразна, значи е пила вода.
В градината е топло, просто тя е от старите сгради, масивните... винаги са ми се карали, ч е я водя с чорапогащник като е студено. Ама какво да правя, като нямаме парно у нас и е много студено, няма начин до яслата да я водя боса. Та мисълта ми беше, че е достатъчно топло, че да седят по блузи с дълъг ръкав. За дограмата не знам, защото вече сме в градината, но оня ден като отидохме да видим лелите и те казаха, че се прави ремонт.
Вратата на двора ли имаш предвид? Ако е тази врата няма какво да те притеснява. Децата от яслата изобщо нямат достъп до тази врата, че да излязат. Те ги извеждат около крилата на самата ясла. Площадките с катерушките са за детската градина. Моята калпазанка там вилнее  Mr. Green. Може ако тръгнете там даже да се видим някой път  Grinning
Виж целия пост
# 10
Бях много доволна от яслата,но от два месеца е в детската градина и съм крайно недоволна незнам какви мерки да взема. Неискам да я местя защото вече е свикнала там, но ако и след като поговоря с учителката не се променят нещата,ще се замисля.
Проблема е в това,че ги оставят да бъдат съвсем самостоятелни, тя е едва на три години, идва от ясла трябва да се полагат поне малко грижи. Пускат я винаги сама до тоалетна, а тя си е палава обича да пипа на всякъде и да слага всичко в устата, редовно се прибира с възпалено дупе и адски много я боли защото не е успяла да се избърше добре. Отговора на едната госпожа беше,че неможе да я следи навсякъде smile3516. Честно да ви кажа бясна съм.

Е, че да не са в една група нашите моми Mr. Green
Ние сме в 1-ва дневна група, в най-последната врата, при Костова и Лазарова..
Да ти кажа, аз съшо намерих разлика в яслата и градината, обаче се замислих, че това е живота. В яслата се грижат повече във физическия смисъл на отглеждане, макар че г-жа Пенева научи Александра на много стихчета и песни. В градината вече са малки ученичета и трябва да се оправят сами. Александра ходи в тоалетната сама още малко преди да навърши 3 г. идва си с нацапани гащи, но аз й настоявам да вика госпожата да я бърше или да се опитва сама да го прави. Така е във всички градини доколкото знам. Мен ме притеснява повече, това, че Александра с още 2 деца са се сприятелили и правят неща от сорта да изчезват нанякъде... Кара им се госпожата, карам се и аз на нея, обаче те са си с характерчета явно...

Айде, аз откога чакам някоя майка да се обади, че детенцето й е в една градина с моята щерка, пък тук гледай колко се оказахте...  Hug
Виж целия пост
# 11
Тази ясла в Люлин 1 ли се намира, или е самата "Ябълкова градина"? newsm78 Някакви сгради за ориентир?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия