Bebeto mi ne spira da plache

  • 1 557
  • 2
Zdraveite mami, obrashtam se kam vas za savet. Bebeto mi e po4ti na 10 meseca. Do sega samo se hvalih kak ne plache, kak spi po ciala nosht, no ot 1 mesec nasam prosto ne moga da go poznaia. Zapo4na da otkazva da spi sam v staiata si, a ot 3 mesechen go pravi, budi se pone po 5-6 puti na nosht i ne spira da plache, dokato ne go vzemem v nashteto leglo. Napravo sam se vidiala v chudo. Mislia si da ne e glade, ta po4nah da mu davam popara, vmesto mliako sutrin, posle za obiad pure zelenchukovo i mesce, posle kasha v 4 i za ve4eria pak mliako adaptirano, no kato gledam niama goliama promiana. Daite mi savet ili pone predpolojenia. Ne e bolen, niama temperatura, ima idealen tonus za igra...
tova e
chakam vi
mama Tania

Здравейте мами, обръщам се към вас за съвет. Бебето ми е по4ти на 10 месеца. До сега само се хвалих как не плаче, как спи по цяла нощ, но от 1 месец насам просто не мога да го позная. Запо4на да отказва да спи сам в стаята си, а от 3 месечен го прави, буди се поне по 5-6 пъти на нощ и не спира да плаче, докато не го вземем в нашето легло. Направо съм се видяла в чудо. Мисля си да не е гладен, та по4нах да му давам попара, вместо мляко сутрин, после за обяд пюре зеленчуково и месце, после каша в 4 и за ве4еря пак мляко адаптирано, но като гледам няма голяма промяна. Дайте ми съвет или поне предположеня. Не е болен, няма температура, има идеален тонус за игра...
това е
чакам ви
мама Таня

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Спокойно ,може би е период който ще отмине.Може и зъбки да му никнат.Щом се храни и е здрав не се притеснявай , гушкай го ,успокоявай го и му показвай ,че си до него и с него за да не се тревожи .....Отново ще дойде период в който ще можеш да го оставяш сам за по-дълго време.
Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Нашата мома е така откакто се е родила  Crazy
Понякога е по-изострено положението, понякога по-спокойно Wink

Зъби, периоди и какво ли още не Simple Smile
Наблюдавай го тези дни дали ще избива някой зъб, за да си знаеш за другият път  Mr. Green

 Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия