Дързост и красота Бг вариант

  • 2 275
  • 30
В главните роли:
Стефани(моята ку4ка)
Брук(на мен ми е отредена тая роля във филма Grinning)
Ерик старши (мъжа за който ще се оскубем с вампирката)
Ерик младши(нашия син)
и др.маймуни безброи на клона.


Преди няколко дни   полу4их предложение на нов тласък на нашите отношения:да си живеем в мир и любов family:аз(Брук),той(Ерик),бившата(Стефани),няколкото порастнали и/или доведени деца и техните половинки и внуците.Идеята е всеки да си има къща,но за празниците да се събираме дружно около една голяма маса/или няколко по малки,ама покрити с обща покривка,щото народ много.И да си вдигаме дружни тостове cheers,да си говорим по общи теми/за сега незнам какви ама след 2-рата рекия Drunk все  ще намерим.Даже сега си права списък за рождените дни на вси4ки да не вземет да ме пропуснат за някой празник  ruporuu.Та проблема е 4е идва един от най вълнуващите празници в живота ми.Стефани скоро ще има имен ден но аз незнам с какъв тоалет да се поява newsm78.Аз сигурно ще съм първа на масата да си запаза място 4е такава тарапана ще настане по късно.То е малко дале4ко имения и ден но аз от сега се подготвям.Дайте предложение с какво да се поява?А забравих 4е и по бившата му жена и тя ще присъства на събитията  bouquet
Виж целия пост
# 1
 newsm78
Виж целия пост
# 2
мале, вярно сапунка в БГ вариант, най- добре облечи нещо зашеметяващо, да им покажеш че си няколко класи над тях Twisted Evil
всъщност облечи нещо което харесваш и се чувстваш красива
Виж целия пост
# 3
Едно е ясно- не ти е лесно ! Хубавото е ,че го приемаш по -този начин  Hug, за което те поздравявам   bouquet! Какво да облечеш незнам ,но гледай да не омешате родата  Laughing всъщност на коя серия сте от серияла newsm78?
Виж целия пост
# 4
според мен най-потресаващо е рокля с гол гръб. така като те видят първо отпред , не се впечатляват много, а само да се обърнеш и им увисват ченетата /за жените/. а мъжете ще са изплезили езици цяла вечер. не знам дали се сещаш за хилъри суонк какъв фурор направи с една рокля на оскарите, тя дето не е красавица или нещо подобно, направо уби слона с ластик. ето линкhttp://imdb.com/gallery/granitz/2883/Events/2883/HilarySwan_Gran … y=Swank,%20Hilary
Виж целия пост
# 5
леле Тонкааа... Grinning
Виж целия пост
# 6
Едно е ясно- не ти е лесно ! Хубавото е ,че го приемаш по -този начин  Hug, за което те поздравявам   bouquet! Какво да облечеш незнам ,но гледай да не омешате родата  Laughing всъщност на коя серия сте от серияла newsm78?


Хихихи Grinning ами трових си живота 3 години сега ми е смешно.Сега сме на етапа Ерик се раздели със Стефани и аз Брук. Абе 3-мата живеем в разли4ни къщи в момента.Тя му е най добрия приятел (само4е аз знам змиорката какво е замислила и ще и бръкна в здравето ама нема да стане).А да поясна още не съм минала през целата рода(нали съм Брук)нещо синът му не ме кефи.Ама ако ми падне мъжа на дъщерята на Стефани нема да му проста Thinking.Никога не е късно да станеш за резил.  bouquet
Виж целия пост
# 7
според мен най-потресаващо е рокля с гол гръб. така като те видят първо отпред , не се впечатляват много, а само да се обърнеш и им увисват ченетата /за жените/. а мъжете ще са изплезили езици цяла вечер. не знам дали се сещаш за хилъри суонк какъв фурор направи с една рокля на оскарите, тя дето не е красавица или нещо подобно, направо уби слона с ластик. ето линкhttp://imdb.com/gallery/granitz/2883/Events/2883/HilarySwan_Gran … y=Swank,%20Hilary


Леле УРИЕЛ това е роклята  bouquet.Ама диколте нямали отпред? newsm78
Виж целия пост
# 8
според мен най-потресаващо е рокля с гол гръб. така като те видят първо отпред , не се впечатляват много, а само да се обърнеш и им увисват ченетата /за жените/. а мъжете ще са изплезили езици цяла вечер. не знам дали се сещаш за хилъри суонк какъв фурор направи с една рокля на оскарите, тя дето не е красавица или нещо подобно, направо уби слона с ластик. ето линкhttp://imdb.com/gallery/granitz/2883/Events/2883/HilarySwan_Gran … y=Swank,%20Hilary


Леле УРИЕЛ това е роклята  bouquet.Ама диколте нямали отпред? newsm78
Че трябва само в гръб да им стоя Joy
Виж целия пост
# 9
Нищо не разбрах newsm78
Виж целия пост
# 10


Кажи какво неразбра и ще ти обясна.То е доста заплетено  bouquet
Виж целия пост
# 11
Каквото и да избереш, те подкрепям! Само ти да се чустваш хубава и на мястото си!
Избери нещо удобно, стилно и елеганто! Някаква жестока рокля, е не с пайети и висулки!
Нещо в стила Донатела Версаче!!!!
Успех мила! 4470
Виж целия пост
# 12


Кажи какво неразбра и ще ти обясна.То е доста заплетено  bouquet

Ми нищо  Laughing
Любовен триъгълник ли има, съвет за рокля ли искаш или ...?
Виж целия пост
# 13


Кажи какво неразбра и ще ти обясна.То е доста заплетено  bouquet

Ми нищо  Laughing
Любовен триъгълник ли има, съвет за рокля ли искаш или ...?



Ами любовен триъгълник не е а 4-рен ,3 сме на клона.1-вата му жена която постоянно му реве по телефона,2-рата тая дето се опита да ми отрови живота все едно аз съм и виновна и аз Grinning.Проблема е 4е той държал и на 3-те и неможел да срита никоя от нас та затова ще се събираме HugА за роклята да наистина съвет искам ако има и снимки да погледна някое модел4е 4удесно  bouquet

Виж целия пост
# 14
Лелеее  ooooh! ooooh! ooooh!
Не ти е лесно Confused
И сега ще се събирате, за да си избере "господина" една от трите ли?  #Crazy

За рокля ще се включа по-късно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия