дайте идеи за къде да посрещнем нова годин

  • 780
  • 7
Дайте някакви предложения къде да посрещнем нова година, че то вече си идва време.
От миналата година имам горчив опит и сега искам да се подготвим по-отрано. Предварително благодаря. newsm78
Виж целия пост
# 1
Ами то тук ли му е мястото на въпросът ти? newsm78
Виж целия пост
# 2
Ами къде? Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
Що си мисля,че това е форум за готварски рецепти newsm78?
И без лоши чувства - разгледайте форумите, вижте къде какво се пише и тогава пускайте нови теми...
Може би е по-добре в Клюкарника или Дом и семейство...
Виж целия пост
# 4
Потърси в някоя туристическа агенция за оферти за Нова година на пасажерски кораб! Много е вълнуващо!!! Аз въпреки, че съм работила на пасажерски кораб, не съм била пасажер все още!!! Но дори за мен, всеки голиям празник, който сме празнували на кораба, е било страхотно преживяване! Пък какво остава как се чуства един пасажер по средата на едно такова събитие!
Стига да не страдаш от морска болес, че май тогава хич ниама да ти е до посрещане на Новата година!
Виж целия пост
# 5
Мисля че veselinasim иска да се подготви с новогодишни рецепти. Може би не сте я разбрали правилно  Thinking
veselinasim, уточни се за какво става въпрос, за да може някой да ти даде съвет  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами думата е "къде", а не "какво"... Wink
Виж целия пост
# 7
Да, сега е "къде"  Peace вече поправено .... или предният път аз не съм го прочела правилно  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия