Хотел Елбрус - Велинград

  • 6 673
  • 12
Момичета, пак да се посъветвам с вас!
На идващите празници искам да кривна малко от София и съм се ориентирала съм Велинград. Хотел Елбрус ми допадна много, поне на страницата им. Не съм ходила никога във Велинград. Исках да попитам някой дали има някакви впечатления. Цената му е наистина ниска и това малко всява смут в мен.
Виж целия пост
# 1
Лятото имаше много мнения за този хотел, но повечето бяха лоши. Все пак зависи дали ще ползвате студения открит не минерален басейн. Аз лично бях нахапана цялата от бълхи...
Виж тук :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107584.msg1995539#msg1995539
Виж целия пост
# 2
Ами определено не отивам за басейна, просто ми се искаше да отида във Велинград, но за този хотел има наистина противоречиви мнения. Чух и добри отзиви за Велина, но пък чух, че имало много да се ходи до самия град и не знам. Нали не съм била там никога. Искам да е хубаво мястото, да не се дразня на условията, че съм само за 1 нощувка.
Виж целия пост
# 3
Все се каня да пиша в дугата тема за Елбрус. Значи за тази цена условията са приемливи
Недостатъци:
- бяхме за 3 дни и никой не дойде да изчисти (не съм ги викала, но считам , че в х-л 3 звезди ежедневното почистване е задължително, независимо от дължината на престоя)
- далеч е от центъра 10-15 мин пеша с количка
- на връщане е баир
- водата в големия басейн е супер студена
- в ресторанта няма менюта и действат бавно, но пък готвят вкусно и е евтино
- баните не са реновирани, както и настилките в апртамента и мебелите (отпреди 6-7 години са)
- закуската не е разнообразна и продуктите не са от най качественте - разбирай евтинджос
Предимства:
- тихо е
- страшна гледка и огромен балкон (но май само на нашият апартамент беше такъв)
- хубава градина + детска площадка
- топъл (даже пракалено) детски басейн
- винаги има място по шезлонгите
- персоналът на рецепция и в ресторантите е любезен
- добър нов спа център - препоръчвам масаж , перлена и вихрова вана
- безплатен фитнес с що годе прилични уреди
- нова дограма, пердета и тапети  (абе реновирано, ама полу  Twisted Evil)
- на децата им хареса
Ето и снимков матрЯл
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2230&AlbumId=65926 (имам и снимки от вътре в апартамента, ако не си се отказала да ходиш мога да ти ги пусна)
Ако нещо те интересува питай. С две думи, ако търсиш евтина почивка в спретнато място това е. Но повече от спретнато не мога да го нарека.  Grinning
За една нощувка, що не се прежалиш за това:
http://hotel-rich.com/ap6.htm - няма нищо общо като условия и е в центъра
Виж целия пост
# 4
Много ти благодаря за изчерпателната инфо. Точно това ми трябваше. Идеята е, че аз мога да прежаля за Рич, ама не съм сама, та ми е малко неудобно. Ние всъщност се чудим за това или за Чамкория на Боровец. И май наистина съм на "евтина почивка на спретнато място". Но пък и не искам да е яка мизерия де. Та от отговорът ти виждам, че става. Ти какво ще кажеш за Елбрус/Чамкория?
Виж целия пост
# 5
Биби, мн готини снимки!! Аз мисля да отида там, пък после ще разправям!!! Мерси за инфото, там съм!
Виж целия пост
# 6
В Чамкория не съм била на Боровец съм била само в Олимп - не препоръчвам Naughty, Рила и Лион- тези двата препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 7
Да, в Рила съм била и аз, готин е. Ох, ами аз сега като се обадих за Велинград - май ще ме отрежат, тъй че ще видя накъде ще ме отнесе случайността Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Да, в Рила съм била и аз, готин е. Ох, ами аз сега като се обадих за Велинград - май ще ме отрежат, тъй че ще видя накъде ще ме отнесе случайността Simple Smile
  що ще те режат бе няма места ли? пробвай в станцията на МВР. Буба я похвали и ми даде координати - пиши на лични, ако искаш да ти ги дам. 50 лв. беше нощувка в апартамент.
Виж целия пост
# 9
Здравейте,

На Елбрус не съм ходила... но на Чамкория  съм била през зимата и не ми хареса особено.
Хотела беше стар и вехт според мен. Освен това е далечко от центъра.
Ако е за Велинград - била съм на хотел Маркита и там ми хареса (***)  кварталът не е кой знае какво но хотелчето е хубаво Simple Smile
Рич (****)  изглежда добре, и май си струва парите, но казват че е адски шумно заради заведенията отдолу. Била съм и в Абир (****) но не го препоръчвам - скъпо и смотано.


Поздрави и успех с търсенето Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Да, в Рила съм била и аз, готин е. Ох, ами аз сега като се обадих за Велинград - май ще ме отрежат, тъй че ще видя накъде ще ме отнесе случайността Simple Smile
  що ще те режат бе няма места ли? пробвай в станцията на МВР. Буба я похвали и ми даде координати - пиши на лични, ако искаш да ти ги дам. 50 лв. беше нощувка в апартамент.
В агенцията още не ми дават зелена светлина, но казаха, че май е зает. Но ако не стане, сигурно ще отида в Боровец, но ако променя решението си, ще ти пиша за координати. Мерси.
Дидана, хвърляш ме в смут. Simple SmileSimple Smile Ох, винаги е така с организациите - места много, но хотелите не винаги са на ниво...
Виж целия пост
# 11
Пробвай директно в хотела
http://www.hotelelbrus.com/ocms/opencms/bg_menu/hotel/restourant.html
Виж целия пост
# 12
Мерси, ако и утре ме мотат, ще се обадя направо там Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия