Чувствате ли някой от форума ......................... много дълго ще стане

  • 3 897
  • 83
Та чуствате ли някой от форума толкова близък сякаш го познавате от 100 години ? Има ли хора  които само от едно ЛС сте почуствали близки макар да не ги познавате ?
Аз тук открих такива хора  Hug А вие ?
Виж целия пост
# 1
И аз. Малко дет' се вика, но от сърце Laughing
Виж целия пост
# 2
Аз също тук открих такива хора.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Да, определено, което много ме радва... Heart Eyes

Джулс, да ти кажа ли как прочетох заглавието .... Чувствате ли, че някой от форума много дълго ще остане ... (демек в него)  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Да, определено, което много ме радва... Heart Eyes

Джулс, да ти кажа ли как прочетох заглавието .... Чувствате ли, че някой от форума много дълго ще остане ... (демек в него)  Laughing Laughing Laughing
hahaha Joy
По темата-да и то не един. Wink
Виж целия пост
# 5
Да.....колкото и да е чудно
Виж целия пост
# 6
Да  Heart Eyes
И много я обичам   bouquet
Тя си знае коя е   bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
да тя си знае
Виж целия пост
# 8
Да, една от тях си ти    bouquet, CTramell, Додо, Близначе, Маги99, Рина, Дуци....много са, ще пропусна някой и ще се ядосвам после    bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Да! Да! Да!
Открих няколко страхотни приятелки Simple Smile С някои дори се запознахме наживо Simple Smile А покрай едни анализиращи теми, "срещнах" невероятни хора Simple Smile

Ето това се казва хубава тема - докато пишех отговора си и вече имаше 5 публикувани отговора Simple Smile

Форумът е чудесен, радвам се, че съм част от него Simple Smile
Виж целия пост
# 10
da 
Виж целия пост
# 11
Да, много хора чувствам близки и им говоря свойски, без да сме говорили кой знае какво, когато сме се виждали 1-2 пъти в реалността.
А има такива, дето никога не съм ги виждала, ама пак ги чувствам близки и споделям с тях... сватя Hug Mr. Green....
Други няма да споменавам - само ще ги погледна Crazy! и да се сещат:).
Виж целия пост
# 12
Да, това ми е най-голямото богатство от форума - приятелите Hug
Виж целия пост
# 13
Да,има такива хора.Никога не съм предполагала че от една бележка може толкова да харесаш човек.Но е факт.
Виж целия пост
# 14
Да.  И ми топлят душата всеки път като ги мерна из форума, защото ги чувствам като нещо свое, близко и все едно дали ще си кажем само две думи или ще говорим безкрай, са ми безкрайно скъпи. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия