ПОдарък за американска девойка?

  • 746
  • 12
Дайте идеи за подарък на американска девойка на 22, която в момента учи магистратура теология? newsm78 Направо идея си нямам какво да и купим. Миналата година и купихме книга на Куелю и тя много я хареса, но не ми се иска да е пак книга.
Виж целия пост
# 1
А повода какъв е?
Момичето какъв тип е, какво харесва?
Колко ви е близка?
Виж целия пост
# 2
А повода какъв е?
Момичето какъв тип е, какво харесва?
Колко ви е близка?
Ама съм блейка  ooooh!  Laughing РОжден ден е повода Simple Smile. Не ни е много близка, гадже на приятел на мъжа ми.  Какво харесва- има добър вкус за книги и филми( поне по мое мнение), много интелигентно и внимателно момиче е, има проблем с козметиката обаче, ама не смея да подаря такова нещо, че да не го възприеме зле. Парфюм също не се наемам да купя, не знам какво харесва. Мислех си някакво бижу, ама пък не знам тук дали е прието да се подаряват такива неща от не много близки хора. Музика не знам каква харесва. Дрехи- ами добре се облича, ама пак не знам дали е традиционно нещо такова да се подарява.
А ако и вземем само gift card дали ще се обиди? Каква стойност е приемлива според вас? newsm78
Виж целия пост
# 3
Може би ще и хареса нещо за дома, като ваза, свещник, сьд за плодове, предмет от дьрво, като поставка, или изобщо нещо от този род или мальк кухненси прибор. Всяка жена обича да си украсява жилището. Сещам се за магазините на Williams-Sonoma www.william-sonoma.com. Те продават луксозни неща за кухния и май са пополярни в Америка.
Виж целия пост
# 4
Tandoori, аз съм силно за gift card, когато се затруднявам в избора за даден човек, по причините, които си изборила, а и други - чудесно решение е, няма да се обиди - напротив, те си падат по такива неща. Въпросът е от кой магазин да е картата.  Thinking
Виж целия пост
# 5
За gift card - не мисля, че ще се обиди. Ние сме подарявали на не много близки хора gift card за ресторант, от банка, но не и от конкретен магазин, защото не знаем от кои магазини обичат да пазаруват.
 
Виж целия пост
# 6
Въпросът е от кой магазин да е картата.  Thinking

А, и това също  Laughing
Мислех си Бордърс например  newsm78 Все пак на човек книги никога не са му излишни, а там има и музика, и филми.
Тука разните JCPenny и компания хич не ги долюбвам, ама знам ли.  newsm78 А и тя е "ученолюбив" тип Simple Smile, може да и допадне.
Другата ми идея беше нещо свързано с готвене, защото тя сега се учи да готви ( попива много добре Wink ) и третата ми идея беше нещо българско, на www.sofiausa.com има интересни работи за дома.  newsm78
Виж целия пост
# 7
Въпросът е от кой магазин да е картата.  Thinking
А, и това също  Laughing
Мислех си Бордърс например  newsm78 Все пак на човек книги никога не са му излишни, а там има и музика, и филми.
Тука разните JCPenny и компания хич не ги долюбвам, ама знам ли.  newsm78

Cocktail добре се намеси с идеята за gift card за ресторант или някаква услуга. Barnes & Noble също е добро решение. За магазин - по отношение на парцалки и бижунца - не знам - труден избор, но може пък да и вземеш gift card от магазин за декоративни неща за дома например - разни там вазички, джунджурийки - такива неща, но тя да си избира.

Виж целия пост
# 8
 thumbsup
Виж целия пост
# 9
Много универсални са картите от голям мол. Така тя сама може да си избере в кой магазин в този мол да си похарчи подаръка.
Весело изкарване на рожденият ден.
Виж целия пост
# 10
Благодаря момичета, спряхме се на идеята за карта от любимия и магазин Simple Smile. Обадих се на гаджето да го питам от къде обича да си пазари  Simple Smile
Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Т, мисля, че идеята ти за gift card за Borders (или може също  Barnes and Noble- което от двете имате) е чудесна.
За колко пари не знам- зависи какви са ви възможностите и дали ви е по- близка или не толкова.
Може би $30 някъде?

Или също е добра идеята за карта от Мол - така тя може да си избере от който си ще магазин каквото си иска.
Но така както я описваш според книжарница ще и се понрави повече.

Успех!

Виж целия пост
# 12

Или също е добра идеята за карта от Мол - така тя може да си избере от който си ще магазин каквото си иска.
Но така както я описваш според книжарница ще и се понрави повече.

Успех!



И аз мисля че карта от МОЛ е добре, аз поне така си решавам проблемите с подарък за хора които не познавам добре, в мола има и ресторанти, и магазини и книжарници.
Друга идея е гифт карта за масаж или козметичен салон, но както я описваш девойката май интересите й са в друга насока Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия