Забавни и весели случки от срещата в Арбанаси....и не само там

  • 4 578
  • 52
Тази тема я пускам вдъхновена от ivka10,а и за да вдъхновим и другите мами за следваща среща.
Нека да внесем и малко колорит в ежедневието изпълнено с толкова грижи.
Та за темата:тук ще ви разкажем смешни и забавни истории свързани с нас потребителите и децата ни естествено(на къде без тях). Hug
Аз ще започна със случка от срещата по-точно от края й(от главата за краката както се казва) Wink
Та: тръгваме си вече ние и както разбрахте пътя ни с Ивка се оказа до някъде един и същ и се разбрахме да спрем на Гурково да хапнем и то какво мислите....чорба и сигурно се сещате че ще е шкембе.Не им стигна,че всички ще ядат ами вдъхновиха и децата Wink.Ама хайде добре щом им се ядат такива неща ок,но като донесоха чорбата тя върви комплект с огромна купа с оцет,чесън и не знам още какво.Заведението добре,че беше скромно и не толкова посещаемо за да не ни гледат хората сеира как 3-ма възрастни и две деца сипват в чорбата онова странно нещо с чесън и ръсят някви пипери-черни червени и лютиииии......така се ядяла тази чорба thumbsupДо тук добре,но някои дами попрекалиха с пиперчетата-чернички и червенички и лютиииии......Сещате се за кого говоря,аз не ям това странно нещо,и за щастие и Преславка не го хареса,та остана една единствени  smile3521 Ивка.И до тук всичко беше ок,но беше време и да хапнат това което са надробили  smile3508.Мъжете и малки и големи се справяха блестящо,но в един момент забелязвам Ивка гледа странно...ама мнооого странно Rage питаме я какво ти има,а тя-едва проговаря нищо,но погледааа един влажен,очите едни по големи и мокрииии... Rage но мълчи яде и тва е.Ох свърши най сетне чорбата,а Ивка вече беше се подпалила яко  smile3521 Rage Rage Rage
Когато успя най сетне да обясни за какво става дума се оказа,че не само децата нямат спирачки...попрекалила с лютото а и не разбъркала докрай и всичко на дъното-огън ама огън  tantrum но нали е пекана мълчиииии....само особения поглед и сълзите я издадоха.Май дълго ще помни чорбата в Гурково и смеха който огласяше цялото заведенийце.
Много ме е яд,че не се сетих да й снимам странната физиономия ама мнооого smile3511
Ивка,мила наистина беше неотразима.Добре ,че беше количката да я буташ та не ти се наложи да потичаш около крайпътното ханче  Grinning  tantrum
Ох,момичета дори и сега като пиша се заливам от смях,детенце като я видя спря да яде реши,че чорбицата е виновна за странното изражение на Мама  #Silly
Та в общи линии така и завърши нашата среща от там пътищата ни се разделяха.
Това е: Нищо човешко не ни е чуждо!!! newsm51
Благодаря ти Ивка за прекрасния завършек и се надявам да не се сърдиш очаквам твоето включване  smile3508 нека се посмеем дружно  smile3532
Виж целия пост
# 1
Тази тема я пускам вдъхновена от ivka10,а и за да вдъхновим и другите мами за следваща среща.
Нека да внесем и малко колорит в ежедневието изпълнено с толкова грижи.
Та за темата:тук ще ви разкажем смешни и забавни истории свързани с нас потребителите и децата ни естествено(на къде без тях). Hug
Аз ще започна със случка от срещата по-точно от края й(от главата за краката както се казва) Wink
Та: тръгваме си вече ние и както разбрахте пътя ни с Ивка се оказа до някъде един и същ и се разбрахме да спрем на Гурково да хапнем и то какво мислите....чорба и сигурно се сещате че ще е шкембе.Не им стигна,че всички ще ядат ами вдъхновиха и децата Wink.Ама хайде добре щом им се ядат такива неща ок,но като донесоха чорбата тя върви комплект с огромна купа с оцет,чесън и не знам още какво.Заведението добре,че беше скромно и не толкова посещаемо за да не ни гледат хората сеира как 3-ма възрастни и две деца сипват в чорбата онова странно нещо с чесън и ръсят някви пипери-черни червени и лютиииии......така се ядяла тази чорба thumbsupДо тук добре,но някои дами попрекалиха с пиперчетата-чернички и червенички и лютиииии......Сещате се за кого говоря,аз не ям това странно нещо,и за щастие и Преславка не го хареса,та остана една единствени  smile3521 Ивка.И до тук всичко беше ок,но беше време и да хапнат това което са надробили  smile3508.Мъжете и малки и големи се справяха блестящо,но в един момент забелязвам Ивка гледа странно...ама мнооого странно Rage питаме я какво ти има,а тя-едва проговаря нищо,но погледааа един влажен,очите едни по големи и мокрииии... Rage но мълчи яде и тва е.Ох свърши най сетне чорбата,а Ивка вече беше се подпалила яко  smile3521 Rage Rage Rage
Когато успя най сетне да обясни за какво става дума се оказа,че не само децата нямат спирачки...попрекалила с лютото а и не разбъркала докрай и всичко на дъното-огън ама огън  tantrum но нали е пекана мълчиииии....само особения поглед и сълзите я издадоха.Май дълго ще помни чорбата в Гурково и смеха който огласяше цялото заведенийце.
Много ме е яд,че не се сетих да й снимам странната физиономия ама мнооого smile3511
Ивка,мила наистина беше неотразима.Добре ,че беше количката да я буташ та не ти се наложи да потичаш около крайпътното ханче  Grinning  tantrum
Ох,момичета дори и сега като пиша се заливам от смях,детенце като я видя спря да яде реши,че чорбицата е виновна за странното изражение на Мама  #Silly
Та в общи линии така и завърши нашата среща от там пътищата ни се разделяха.
Това е: Нищо човешко не ни е чуждо!!! newsm51
Благодаря ти Ивка за прекрасния завършек и се надявам да не се сърдиш очаквам твоето включване  smile3508 нека се посмеем дружно  smile3532
Креми смях се със сълзи от прочетеното, и просто ще е направо обидно да не се включа. Joy
Първо момичета не и вярвайте на Кака ви Кременка Naughty
Първо не беше в Гуркова а в с.Пчелиново в едно крайпътно  заведение LaughingНе,че това има някакво значение,но да си кажа аз.
За чорбата,не беше толкова люта.Вие сега на мен ли ще вярвате или на Креми? Crossing Arms
Все пак аз я ядох тази чорба. ooooh!
Количката с Преславка бутах не заради друго ами,защото детето нервничеше и нямаше накъде,а и имаше страхотни цветя отвън та изялзох да ги разгледам. Laughing
Креми,мила признай без бой,че и на теб ти се похапваше от чорбата ама късно се усети,та ми завидя, дето аз се престраших. Joy Joy
Обещавам, като дойда в Пловдив лично да ти завъртя една чорбица та да мирясаш най-сетне. hahaha

Та,като взехме тука сега да си разказваме подобни историйки,я кажи мила ми Креми на широката аудитория,колко пъти обърка горкият си мъж докато улучите къщата,където бяхме отседнали? smile3534
Като се има предвид,че указанията на Дидка чак ги беше и принтирала. newsm47
То не,че ние се справихме блестящо ама поне звъннахме на Ани та мъжът и даваше по телефона наставления на моя, докато стигнем.Поне не се изложих да принтирам указанията  и да се загубя още преди да съм стигнала Арбанаси. Joy hahaha
Та така скъпи момичета и момчета това е истината. newsm62
Въпреки дългият път успяхме да се посмее и повеселим на воля.Ееее някой се повеселиха за моя сметка,ама аз не им се сърдя,защото прекалено много ги уважавам. smile3525
П.П.Креми още веднъж не ти се сърдя за нищо а направо ти благодаря с две ръце и от сърце(то чак се и римува)че ме накара,прочитайки темата да изкачам от спалнята на няколко пъти за да не събудя детето от смехът си.Трябваше сега да ме видиш и да разбереш що значат сълзи.Остави я ти тая шкембе чорба.Ако на това вчера сълзи му викаш аз съм космонавт. Joy
Виж целия пост
# 2
Такааа.

От скоро моят мъж се е заел със задачата да научи Николай да духа свещичките  от тортата, като за целта в къщи му обяснява най-подробно какво се прави,пали му с една запалка или кибрит и го учи да поема въздух и да духа.

До тук добре. Оня ден в манастира палим свещички за здраве и седим смирени в храма, а Ники само чака да доближим свещичките и поема дълбоко въздух.  И подскача и умира от радост Laughing Помисли си сигурно, че часът за духане на свещи настана.

Започна едно дърпане, шептене, "не", "не", ама как да обясниш, много ме напуши смях hahaha
Виж целия пост
# 3
Ха така! Много сладка темичка! Ей за такъв дух приказвах сума време- а не само за рев, сълзи,  newsm45   спорове,   fightобидени и неразбрани хора с каквито беше пълен форумът до вчера .
Радвам се много на тази атмосфера, newsm68 която донесохте от Абранаси!
Боя се само да не е за кратко.
Април-  smile3510"Малкият човек опознава света!" smile3540- каза мой приятел веднъж. Колко е хубаво! Когато моят син започна да прави тези "номера" си казах-  Я гледай какъв вкус можел да има живота! Приятно е да се четат такива неща! smile3529
Креми, благодаря ! Hug
Виж целия пост
# 4
Дарена,аз също се надявам да не е за кратко,а всеки да разкаже за нещо весело свързано с него,детето му или някой от форума.Защо в последно време пропускаме да разказваме за хубавите моменти от живота,за щастливите мигове,те и без това са кратки нека да си ги удължим сами.Наистина имаме нужда от порция смях било то украсена или подсилена номера е да се почувстваме добре.

А по повод моето губене това е следствие от детството ми-тренирала съм ориентиране и от тогава явно съм загубила някъде в горите собствения си ориентир и вечно аз не знам къде съм и как да стигна до някъде.Кико беше на 2 години и тръгна на ясли(е,само за месец),но беше достатъчно за всички ни.Та аз тогава работих и бабите се редуваха да го взимат,но един ден реших,че е редно и аз поне веднъж да се появя следобед и да си го взема ,а не само да го водя на така омразното му място.Отивам аз ентусиазирана мама,взимам си детето и ще си тръгваме,добре ама аз не знам накъде да хвана за да стигна за спирката.Кико още не можеше да говори,а само сочеше и м м м.Огледах се и си харесах една посока и тръгнах.Той ме държи за ръка и върви,ама нещо все се обръща и м м м и сочи с пръст в обратната посока.И аз нали съм спец по бебешкия говор си викам явно е видял люлки и иска да отидем там  Wink Обяснявам му,че сега си отиваме и ще отидем на други люлки,ама той става все по-настоятелен и тва е.Е,как да му откажа и се съгласявам аз така или иначе не знам къде съм поне детето да се полюлее  1swing
Тръгвам в неговата посока и малко след завоя познайте какво виждам  doh автобусната спирка от която трябва да се качим и то ми вика м бу бу бу  smile3538 божееее голям срам добре че беше той иначе кой знае къде щях да се забия.Това ми беше последното взимане от ясли,после в градината беше по лесно а и той проговори така,че сега разчитам на него и на баща му,ние с Лъчи сме безкрайнооо дезориентирани и се возим като багаж.
Та по повод принтирането то беше за мъжа ми и добре,че беше защото можеше и да не стигнем изобщо Арбанаси да не говорим за къщата  smile3503
И да изпуснем такъв купон...никогааааа!!! smile3533
Виж целия пост
# 5
 smile3532

ох,Креми, смея се с глас Joy Joy Joy

да използвам, извинете, тази тема и да кажа, че Дидка ми липсва тези дни във форума
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
  love001 тука съм,но нали знаеш,че от сутрин до вечер не съм в къщи и после бързам да наваксвам-готвене,чистене,гушкане
Да ви се похваля,след срещата,моята Ваня стана неузнаваема-връщам се на следващият ден вечерта от лекции и  #Shocked детето както никога до тогава  newsm28 newsm75  food002 1dishes hang flower clean clean -лъскало,търкало и то всичко наведнъж,до сега  newsm78 ако нещо свърши ама едва - едва!Та така!Разгледах и новите снимки  newsm74 имате всички много поздрави от мъжът ми и каза,че чака новата ни среща,на която ще дойде с огромно удоволствие
 gydi сега отивам да се разправям с Павел,че нещо ме тормози и врещи в ухото ми..искал да гледа ШРЕК ...аз пък искам новините Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
  love001 тука съм,но нали знаеш,че от сутрин до вечер не съм в къщи и после бързам да наваксвам-готвене,чистене,гушкане
Да ви се похваля,след срещата,моята Ваня стана неузнаваема-връщам се на следващият ден вечерта от лекции и  #Shocked детето както никога до тогава  newsm28 newsm75  food002 1dishes hang flower clean clean -лъскало,търкало и то всичко наведнъж,до сега  newsm78 ако нещо свърши ама едва - едва!Та така!Разгледах и новите снимки  newsm74 имате всички много поздрави от мъжът ми и каза,че чака новата ни среща,на която ще дойде с огромно удоволствие
 gydi сега отивам да се разправям с Павел,че нещо ме тормози и врещи в ухото ми..искал да гледа ШРЕК ...аз пък искам новините Crossing Arms
Диде,браво на Ваня.Явно е искала да зарадва,милата си майчица.  bouquet
Виж целия пост
# 8
придружавам извиненията си за отсъствието от срещата със снимки на шаферката
Виж целия пост
# 9
miraaaa, щастливи да сте! Мно-о-о- го е сладка вашата беба. И прави сладки муцунки! Wink
Виж целия пост
# 10
Браво! newsm51 това е най-сладката шаферка която съм виждала  newsm10

След тази фото сесия  photo сте оправдани   love001 нацелувай-малката шаферка.

Бъдете здрави и винаги толкова щастливи!!!!
Виж целия пост
# 11
благодаря ви мами и за следващата среща ще се подготвяме още от сега.
Виж целия пост
# 12
Дарена,аз също се надявам да не е за кратко,а всеки да разкаже за нещо весело свързано с него,детето му или някой от форума.Защо в последно време пропускаме да разказваме за хубавите моменти от живота,за щастливите мигове,те и без това са кратки нека да си ги удължим сами.Наистина имаме нужда от порция смях било то украсена или подсилена номера е да се почувстваме добре.

А по повод моето губене това е следствие от детството ми-тренирала съм ориентиране и от тогава явно съм загубила някъде в горите собствения си ориентир и вечно аз не знам къде съм и как да стигна до някъде.Кико беше на 2 години и тръгна на ясли(е,само за месец),но беше достатъчно за всички ни.Та аз тогава работих и бабите се редуваха да го взимат,но един ден реших,че е редно и аз поне веднъж да се появя следобед и да си го взема ,а не само да го водя на така омразното му място.Отивам аз ентусиазирана мама,взимам си детето и ще си тръгваме,добре ама аз не знам накъде да хвана за да стигна за спирката.Кико още не можеше да говори,а само сочеше и м м м.Огледах се и си харесах една посока и тръгнах.Той ме държи за ръка и върви,ама нещо все се обръща и м м м и сочи с пръст в обратната посока.И аз нали съм спец по бебешкия говор си викам явно е видял люлки и иска да отидем там  Wink Обяснявам му,че сега си отиваме и ще отидем на други люлки,ама той става все по-настоятелен и тва е.Е,как да му откажа и се съгласявам аз така или иначе не знам къде съм поне детето да се полюлее  1swing
Тръгвам в неговата посока и малко след завоя познайте какво виждам  doh автобусната спирка от която трябва да се качим и то ми вика м бу бу бу  smile3538 божееее голям срам добре че беше той иначе кой знае къде щях да се забия.Това ми беше последното взимане от ясли,после в градината беше по лесно а и той проговори така,че сега разчитам на него и на баща му,ние с Лъчи сме безкрайнооо дезориентирани и се возим като багаж.
Та по повод принтирането то беше за мъжа ми и добре,че беше защото можеше и да не стигнем изобщо Арбанаси да не говорим за къщата  smile3503
И да изпуснем такъв купон...никогааааа!!! smile3533

Е така не съм се смяла с години, честна дума - Креми и това със шкембето ме разсмя, но това с прибирането от яслата направо вече с глас се хилех.
Страхотно се радвам момичета че така добре сте прекарали, честно казано няколко дни преди това се сетих за срещата ви и си мислех да звънна вечерта на Ивка или поне да и пратя един смс - примерно "Наздраве на компанията" - но на самия ден се отнесохме с хлапетата и забравих. После ме беше яд, ама късно!
Виж целия пост
# 13
Моят син все пита за онези/щото не им помни имената/ дечица дето си играли и се търкаляли по тревата като магарета  Mr. GreenТой си е харесал едно магаре и иска да си го вземаме в къщи,а аз да му готвя манджички ooooh!Реееееев ...магарето  та магарето.Стигнахме до компромисен вариант-всеки ден ще ходим да му носим хлебче и ябълка  bowuu съгласен!!!Обаче като си види магарето да се търкаля...ей тъй се били търкаляли горе на Арбанаси  с момченцата Joy и айде на снимките да ги разглеждаме Hug
Виж целия пост
# 14
newsm62 Ох Дидкааа как ме разсмя само.Точно днес слагах някакви странни надписи на снимките  ooooh!

Ние пък ходихме на цирк миналата седмица и отвън имаше три камили.Лъчезар като ги видя и като ме задърпал:"Ела да видим белия кон" newsm62 Аз се нали съм по обясненията  Wink му казах,че това е камила,а не бял кон:"Уцелил си само цвета" Laughing И той като твоя син хайде да си го купим и да си го водим у нас  smile3514 Няма тръгванееее.Белия кон,та белия кон  rotfImbo Накрая го  photo и така се реши въпроса с прибирането.
Цирка в цирка беше пълен!!! Tada
Но вие още не знаете,че Бобо ни беше на гости и сега си има нов приятел.Така се въодушеви от срещата,че като гледаме снимките от Арбанаси пита "Ами аз къде съм?" "Мен защо не сте ме снимали ?" и отказва да проумее,че той не е бил.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия