Уокър Чико

  • 9 450
  • 32
Искам да споделя своето разочарование,защото снощи се рових във форума и тъй като не намерих нищо днес направих покупката.Идеята ми беше да му помогне да проходи ,а и да му е забавно.Имаме много хубава проходилка,но смятам,че е грешка да се учи с проходилка,та реших да купя този уокър.На кутията изглежда много добре и в действителност е хубав,но е нестабилен за нас.Моят Марти вместо да го бута го вдига да го носи.Смятайте колко е стабилен като едно бебе го вдига.На всичкото отгоре тази вечер на няколко пъти прави по 3-4 крачки сам без да се държи.Така че ако бебето ви е едричко не си давайте парите.Може би има значение колко килограма е детето,но аз не се информирах предварително.Детето ми като види кола,забравя всичко и иска да се вози,а аз искам да ходи.Жалко,неудачна покупка,а не е за 20 лв.Какво сега да го правя идея нямам.
Извинете ,ако е излязло като оплакване,по скоро ми се иска да е съвет за други мами.
Виж целия пост
# 1
Съжалявам, че си си дала парите напразно (за момента), но може би не всичко е загубено.
Аз точно поради тази причина не съм купувала нито проходилки, нито уокъри и тем подобни. Дъщеря ми проходи сама, без да и помагам с каквото и да било, когато си и дойде времето  Grinning. И при вас ще стане така, затова е излишно да му се "помага".
А след като проходи и взехме от тези колички http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_103&products_id=1749, но вече ходеше стабилно и и правеше удоволствие да я бута или да се вози на нея, придвижвайки се с крака.
Това, което вие сте взели също е по-удачно за проходили вече деца, защото едно непроходило дете е твърде нестабилно и даже може да е опасно за него да се остави само с такъв тип "проходилка".
Не се ядосвай, а го прибери и ще видиш че след време ще се ползва пак  Wink.
Виж целия пост
# 2
Ние купихме същото.
Аз откривам като минус,това че е много бързо ли как да го кажа.Повече се пързаля.Могли са да сложат гума на колелцата.
Иначе се хваща за него и си прави крачките,но доста забързано.
най-вече им се кефи на топките.Пада доста игра.
Не се ядосва,можеш да го продадеш тука във форума,или наистина да го запазиш за по-нататък.
Simple SmileИначе относно вдигането-и да не беше Чико,пак е щяло да си го вдига,щом товаму е интересно Wink
Виж целия пост
# 3
калинка за това ли става въпрос  http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1219
Виж целия пост
# 4
Бодливата, същото е.
Аз имам подобен уолкър, но друга марка. Доволна съм много от него като играчка, но мнението ми е, че няма да помогне на детето ми да проходи. Той се хваща за дръжката, но се надвесва напред да натиска бутоните или пък да разглобява колелетата. Няма да изиграе основното си предназначение, но и двамата много си го харесваме.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Ех,аз го бях харесала за бебка,тъй като не смятам да взимам проходилка.Дари върви по слабичка,та едва ли ще го повдига.А и като играчка много ми хареса. Сега обаче съм в чуденка. newsm78
Виж целия пост
# 6
Бодливата,за същият уокър става въпрос.В голяма  newsm78 съм за него.Като съм го купила преди два дни за колко ли мога да го продам?Моят Марти на 10м.беше 11 кг,което аз смятам,че не е много,а го носи с една ръка.Жестоко сбърках,така че вие добре мислете.
Виж целия пост
# 7
Ние взехме на Фишър прайс и въпреки,че не проходи с него и досега й е много забавно с него и си играе всеки ден.Бута го,вози се,играе с кубчетата
Виж целия пост
# 8
Хубаво е да си дадеш мнението, че да предпазиш други да допуснат същата грешка. И аз много му се чудих, направо го бях харесала, но не ми се даваха толкова пари. Междувременно докато се чудих  Велина проходи и стана безпредметно. Сега обаче след всичко което прочетох добре че не съм избързала.
Виж целия пост
# 9
За прохождане не става,но пък има много хубави мелодии Алекс много си играе с топките и фигурките,тук се предлагаха за 40лв. което не си заслужава според мен.
Виж целия пост
# 10
Моят Марти на 10м.беше 11 кг,което аз смятам,че не е много,а го носи с една ръка.

хехе, сори за офф-а, но моят син на 10 месеца беше 7900 - по-скоро уокъра ще носи него  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Правя пак включване-ние вече си го ползваме по предназначение-хваща се за него и почва да обикаля хола...сам си се изправя,без да го карам или поставям.
Виж целия пост
# 12
Моето момиченце проходи с него, много съм доволна, все още се забавлява страхотно с него.Обаче тя си е дребничка и не го е повдигала.Последните дни даже го хвалих в темата за подарък на 1г. дете. Тя с него се отпусна да ходи и тъй като той я "повлича" напред и правеше още и още крачки, когато й го купихме още не пристъпваше, а съвсем скоро след като се заигра с него вече ходеше.
Виж целия пост
# 13
На нас ни вършеше чудесна работа.Моята дъщеря също проходи с  точно този уокър.
Виж целия пост
# 14
Ние емаме същия и съм много доволна. Калоян проходи с него. Отначало за да се движи по-бавно спирах задните колелца да не се въртят. Сега пак го бута и си играе с формичките отпред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия