Използвате ли ежедневни дамски превръзки?

  • 5 832
  • 134
Колко често и кога?
Виж целия пост
# 1
Всеки ден Sad
Виж целия пост
# 2
Не!
Виж целия пост
# 3
Към края на меструацията и ако имам проблем - не ми е приятно ежедневно да ги ползвам.
Виж целия пост
# 4
През последните дни от цикъла. Преди време си слагах всеки ден, но после реших, че е излишно.
Виж целия пост
# 5
Всеки ден ги използвам от около 7-8 години. Така се чувствам по добре, плюс това нося бикини тип "прашка", която без превръзка - много неприятно се "врязва"..
Виж целия пост
# 6
Не ползвам.
Виж целия пост
# 7
Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.
Виж целия пост
# 8
Не.
Виж целия пост
# 9
веки ден
Виж целия пост
# 10
Само след менструазия. Гадно ми е да ги ползжам всеки ден.
Виж целия пост
# 11
Не.Не ми е удобно- все едно да ходя всеки ден с "нормална" превръзка, която да ми прежулва и да ми причинява дискомфорт.
П.П. Няма по-тъпа реклама от тази за превръзките Дискрийт! Иска ми се на онова девойче да му кажа да отиде да се изкъпе, вместо да си сложи "подложка" на гащите. Joy
Виж целия пост
# 12
Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.

Разсмя ме. Никой не е казал, че с ежедневните превръзки някой се лекува, но и ти сигурно като имаш хрема ползваш носни кърпички докато се излекуваш.  Peace
За протокола отговорих със след менструация и при течение.
Виж целия пост
# 13
За протокола отговорих със след менструация и при течение.

И аз.
Виж целия пост
# 14
Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.

Разсмя ме. Никой не е казал, че с ежедневните превръзки някой се лекува, но и ти сигурно като имаш хрема ползваш носни кърпички докато се излекуваш.  Peace
За протокола отговорих със след менструация и при течение.
Там е работата,че много момичета не предприемат нищо,когато имат течение напр.,а ползват превръзки.Това исках да кажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия