Доволни ли сте от раждането в "Св.София" - бившата "Тина Киркова"

  • 6 048
  • 90
Казват,че имали много добър екип от специалисти. Ако сте раждали там - от кои д-ри сте доволни или не сте?
Виж целия пост
# 1
Много съм доволна  Peace Peace Peace
Доктор Гергов ме следеше, а родих при д-р Киров - и двамата са страхотни, много внимателни и най-важното не те изнудват за пари.
Ако искаш ми пиши на лични и ще ти разкажа повече за тях.
Виж целия пост
# 2
И аз съм много доволна. И мен ме следеше Д-р Гергов, а родих при Д-р Русинов. Просто нямам думи, за да изкажа благодарността си.  newsm51
Виж целия пост
# 3
И аз съм много доволна. Ще спомена името на д-р Диана Костова - страхотен специалист и човек. Мисля, че не по-малко важно е и това, че условията в болницата са много добри и в обикновените стаи. Не е нужно да си плащаш за ВИП, за да можеш да се чувстваш добре. Къпала съм се по 2 пъти на ден, а и бебчетата са си при нас, което беше страхотно! По цяла нощ сме се гушкали и изобщо...много съм доволна.
Виж целия пост
# 4
Аз родих секцио там и също съм много доволна от обслужването. Никой за нищо не ме е изнудвал, всички бяха много мили, не е лукс, но е много чистичко
Виж целия пост
# 5
Доволна съм.
Раждах при д-р Ковачева.  Peace
Виж целия пост
# 6
Доволна съм.
Раждах при д-р Ковачева.  Peace
Ковачева е страхотен човек и специалист, не съм раждала при нея, но съм лежала в патологията и тя ми направи най-силно впечатление.
Много съм доволна от болницата, аз все там си ходя, но не знам за жалост името на лекаря, който беше на моето раждане, защото имах уговорка с акушерка.
Виж целия пост
# 7
Раждах секцио при д-р Ташков. Много съм доволна и благодарна на него и целият екип Peace
Виж целия пост
# 8
Аз също съм доволна от специалистите и от ВИП-базата.  Ако пъуснеш търсачката ще получиш много отговори по тази тема. Peace
Виж целия пост
# 9
Много съм доволна, родих при д-р Ташков - страхотен специалист и човек. Целият персонал обаче имаше много добро отношение. Условията също са хубави, единствено храната не става, но... това да е проблемът Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Много съм доволна Simple Smile

Специални благодарности на д-р Киров, който ме изроди и екипа от неонатологията, които се грижиха за дъщеричката ми   bouquet  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 11
и аз съм много доволна
също се присъединявам към блаГОДАРНОСТИТЕ ЗА ДР. КИРОВ  невероятен човек, благодарение на него с дъщеря ми сме живи и здрави
Виж целия пост
# 12
 Много пъти съм писала и сега няма да изпадам в подробности и детайли - доволна съм много.
Първият път раждах при д-р Манчев(по спешност раждах с форцепс и смятам, че си свърши работата перфектно).
Вторият път при д-р Гергов(много внимателен и отзивчив).
Раждала съм без уговорки, без да плащам и без някой да ме притеснява в тази насока. Отношението на акушерките беше чудесно.
Доволна съм.
Виж целия пост
# 13
Родих близнаците там. Като цяло съм доволна от отношението и на лекарите и на акушерките там. Бяха много симпатични и внимателни всички в предродилна зала. Не съм плащала нищо на никого. Нито са ми искали. Почерпих след това.
  smile3516Но не знам как да нарека гафа който направиха при мен - не видяха, че има втора плацента и се наложи две седмици след раждането да ми правят кюртаж. Изражда ме д-р Ковачева. След това чух и за други подобни случай там. Така че сама си направи изводи и вземи решение. Успех!!!
newsm10
Виж целия пост
# 14
И аз съм изключително доволна - раждах секцио при д-р Янакиева и д-р Григорова Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия