Ужасни болки в таза и гърдите..

  • 1 711
  • 17
Здравейте, мами. Първо да кажа бременна съм в 36 седмица. Имам ужасни болки в таза и гърдите. Пих но-шпа, но не помогна..лягам..едва ставам от болка..усещам и болка в гърдите си..по-точно в ореолите ... зърната горят направо от топлина. Казват ми, че е нормално да ме боли таза..все пак се разширява, но не ми се вярва болката да е чак толкова силна..даже непоносима..Sad  като стана едва вървя от болка..следобед ще ходя при док..но моля ви имате ли идея от какво може да е това..?като започна да ходя получавам контракции..
Виж целия пост
# 1
Според мен всичко се дължи на бременността.Така е последните няколко седмици.Аз вече пренасям със 7 дни и нямам думи за това какво ли не ме заболя през този последен месец.Тежичко е накрая,ама няма начин,още малко.И аз имам доста силни болки в таза,а болките и топлината в гърдите ми я имам от много рано,но като се има предвид че при мен коластрата се появи още в 6-ти месец.Хубаво е ,че ще се консултираш с лекаря си,той може да ти даде най-правилния отговор.Успех!
Виж целия пост
# 2
Здравей,за таза и аз знам,че е нормално,но доктора ще ти каже най-добре.Да неби бебока да иска вече да излиза?Пожелавам ти успех и леко раждане! newsm10
Виж целия пост
# 3
за таза да те боли и аз знам,че е нормално, но болката е непоносима..аз едва ходя..Sad
Виж целия пост
# 4
Напълно те разбирам, аз затова и не излизах. На светофара едно зелено човече не ми стигаше, за да пресека. Едва се влачех, и бях с контракции постоянно. Но като родих всички болки изчезнаха. Стискай зъби още малко, ти си почти на финала. Успех и споко! newsm10
Виж целия пост
# 5
е значи няма за какво да се притеснявам?! newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз имам болки в таза. Често докато вървя ми се схваща крака и е хубаво да има някой за когото да се хвана. Усещам опъване от вътрешната страна на бедрото - от таза и надолу. Затова си стоя вкъщи и излизам само като се прибере мъжът ми от работа.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз имам болки в таза. Често докато вървя ми се схваща крака и е хубаво да има някой за когото да се хвана. Усещам опъване от вътрешната страна на бедрото - от таза и надолу. Затова си стоя вкъщи и излизам само като се прибере мъжът ми от работа.  Mr. Green


моята болка не е такава..иа з не мога да я обясна..много е силна не мога да ходя нормално..след 1 час съм на док..ще видим какво ще каже
Виж целия пост
# 8
Първо успех при доктора.И не се панирай много.Малко ти е останало.За болките нищонемога да ти кажя,тък като аз съм нямала такива,но мога от сърце да ти пожелая лекои бързо раждане и да си гушкаш едно сладко и здраво бебоче Simple Smile
Виж целия пост
# 9
гери,
за съжаление няма как да ти помогна,освен да те окуража.моя приятелка имаше същия проблем.не че е леко,но не е опасно-нещо,което да те тревожи.аз съм още в началото-влязох сега във втори триместър.но имах адски силна болка допреди 2седмици в гърдите,чак като спях настрани ме боляха,сутиени едва търпя-а работата ми е в офис и не мога да се пусна без.сега гърдите сякаш ми се облекчиха,но пък имам много бучки-мастит.от 10дни съм с болки в колената,едва слизам по стълбите,а също и в таза.като се местя,чак краката ми пукат и сякаш се откачат,по целият гръбнак до опашката също ме боли.бързо ме стяга кръст,ако не лежа.на мен също ми обясниха при преглед,че съм с тесен таз,разширявала съм се.
късмет и дано има облекчение!  bouquet
Виж целия пост
# 10
благодаря ви момичета. Веднага като се върна от лекара ще ви пиша. Дано се притеснявам напразно и всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 11
... Да не би да раждаш ... Grinning

Каквото и да е, пожелавам ти най-хубавото и здраво бебче. Леко раждане Hug
И после да пишеш за доктора!
Виж целия пост
# 12
  Гери,аз все още не изпитвам такива болки Confused,надявам се и да не изпитам Wink,но доколкото знам,те се дължат на разширяването на тазовите кости Thinking-имаше го и в друга тема...Така,че не се притеснявай,надявам се болката да отшуми и леко раждане ти пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 13
истината е, че подобни болки са нормални, но на чужд гръб и 100 тояги са малко ... и умирането е нормално ...
пожелавам ти леко бременеене до края и леко раждане!
Виж целия пост
# 14
Хей, Гери, какво стана, как си  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия