какво е мнението ви за пелените?

  • 1 155
  • 28
здравейте мами, в интернет се натъкнах на пелени и гащички за многократна употреба. Някоя от вас ползвала ли е и доволни ли сте от тях?  според вас кой е по-добрият вариант памперси или такъв тип гащички за многократна употреба? благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Аз предпочетох пелените за еднократна употреба,т.нар. памперси.А за тези за многократна употреба:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73086.0
Виж целия пост
# 2
Аз предпочитам памперси, тъй като тези гащички за които споменаваш трябва да се перът ooooh!т
Виж целия пост
# 3
Предпочитам и използвах еднократните такива.  Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвам само за еднократна употреба Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвам само за еднократна употреба Peace
И аз така. Peace
Виж целия пост
# 6
ползвам си памперси  Peace
Виж целия пост
# 7
Мисля, че колкото и пари да спестява, определено не е най - удачният вариант и за мама и за бебо. За мен е по - трудоемко и непрактично, да не кажа отживелица.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
В 21-ви век живеем! Памперси!  Peace
Освен, ако бебчето не е алергично..
Виж целия пост
# 9
Използвам пелени за еднократна употреба- замислих се преди време за тези ,които споменаваш-ама нещо не ми се ще да пера,суша,гладя ooooh!А и Валето слава Богу не е алергичен- в такива случаи -подкрепям памучните пелени
Виж целия пост
# 10
здравейте мами, в интернет се натъкнах на пелени и гащички за многократна употреба. Някоя от вас ползвала ли е и доволни ли сте от тях?  според вас кой е по-добрият вариант памперси или такъв тип гащички за многократна употреба? благодаря предварително

Ползвала съм такива пелени навремето за щерката в началото, когато се роди. След това минах изцяло на памперси.

Малкият го гледам изцяло с памперси и такива пелени изобщо и не съм си и помисляла да ползвам.
Виж целия пост
# 11
ползвам си памперси  Peace
И аз. Peace
Виж целия пост
# 12
Ползвам само за еднократна употреба Peace
smile3521
Виж целия пост
# 13
Предпочитам еднократните Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Никога не съм и мислила да ползвам пелени за многократна употреба. Доволна съм от памперсите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия